Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Simac levert oplossing van Clarity

06 mei 2009 - 10:10ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Clarity Commerce Solutions, leverancier van Point of Sale-systemen voor retail en groothandel, heeft een resellerovereenkomst getekend met Simac Retail, system integrator voor de retailsector. Simac gaat de Freedom POS oplossing van Clarity Commerce binnen de retail verkopen aan zowel bestaande als toekomstige klanten.

Michel de Beer, retail directeur EMEA bij Clarity Commerce, verklaart: "We hebben bewust gekozen voor samenwerking met Simac Retail op basis van hun uitgebreide kennis en knowhow van de lokale retailmarkt. We weten uit ervaring dat onze Freedom POS oplossing toegevoegde waarde biedt voor het portfolio van Simac Retail. De samenwerking betekent bovendien een versterking van onze marktpositie binnen de retailsector in de Benelux, omdat we met Simac Retail beschikken over lokale mensen met de specifieke marktkennis om een succesvol project te realiseren. Het gaat tenslotte niet alleen om de technologie, maar zeker ook om de mensen die dit goed weten te configureren voor de specifieke eisen en wensen van de klant."

"Met Simac Retail hebben we een duidelijke doelstelling: we willen de grootste en belangrijkste system integrator worden voor retailers in de Benelux", aldus directeur Wim van der Velden. "Door de samenwerking met Clarity Commerce Solutions ontstaat een ijzersterke combinatie die garant staat voor een compleet pakket aan winkelautomatiseringsdiensten. Ik ben ervan overtuigd dat we met Clarity Commerce als partner onze doelstelling gaan halen."

De Freedom Enterprise Edition omvat onder meer: point of sale, backoffice, geavanceerde centrale promotiemodule, retouren management, klantenkaartsysteem, CRM, loyaliteitssystemen en heeft een architectuur die het mogelijk maakt om al deze functionaliteit via alle kanalen beschikbaar te hebben zonder dat hiervoor extra ontwikkelwerk nodig is. De modules zijn na configuratie direct gebruiksklaar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Voorbereiding & verhuizing: zo implementeer je de hybride cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs