Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Centennial Software biedt audit- en governance-ondersteuning voor Windows Vista

15 december 2006 - 09:35ActueelGovernance & PrivacyCentennial

Centennial Software, ontwikkelaar van assetmanagement- en beveiligingsoplossingen, kondigt de ondersteuning van Microsoft Windows Vista aan voor Centennial Discovery. Deze software volgt continu alle hard- en software binnen het bedrijfsnetwerk. Organisaties die gebruik maken van Vista kunnen met Discovery alle pcâ??s controleren en belanghebbenden in het bedrijf volledige hard- en softwareconfiguratie bieden.

Met de ondersteuning van Windows Vista blijft Centennial Discovery de breedste support bieden van bedrijfsplatforms, waaronder Unix, Linux, Mac OSX en Terminal Services. Verder helpt Discovery bedrijven met de uitrol van Vista en andere bedrijfsapplicaties. De software geeft aan welke pc’s binnen het netwerk geüpgrade of vervangen moeten worden om aan het nieuwe systeem te voldoen.

Een ander probleem waar organisaties die overgaan op Vista tegenaan kunnen lopen is het efficiënt beheren van beveiligingsrisico’s die tijdens de migratie worden ontdekt. Discovery Security.Advisor controleert continu de status van software op het netwerk op beveiligingsrisico’s en geeft aan welke virussen er op de huidige computers zijn geïnstalleerd. Hierdoor worden bedrijven behoed voor virussen van buitenaf.

Andy Burton, CEO van Centennial Software, ziet door het gebruik van Discovery grote kostenbesparingen voor bedrijven weggelegd bij de overstap naar Vista. Burton: “De aanpassing naar Windows Vista zal geleidelijk aan plaatsvinden, maar steeds meer computers die gebruik maken van dit nieuwe systeem zullen op het netwerk verschijnen. Het is van groot belang dat deze pc’s goed worden geïdentificeerd om effectieve IT governance te garanderen. Veel organisaties hebben de neiging om hun volledige hardware te updaten wanneer ze migreren naar Microsoft Vista. Echter, wanneer ze de pc’s kunnen identificeren die Vista ondersteunen of slechts een minimale upgrade nodig hebben, kunnen deze bedrijven de aanschaf van nieuwe machines tot een minimum beperken. Hiermee besparen ze enorm op de IT-kosten.”

Huidige klanten van Centennial die Discovery gebruiken, kunnen de laatste ondersteunende software voor Windows Vista downloaden op: http://support.centennial.co.uk.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Documentaire over cybercrime: ‘Ga niet naar de politie!’

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp komt met nieuwe luchthavendisplays  

    Governance & Privacy

    Hoe realiseer ik een soevereine informatiehuishouding?

    Cloud & Infrastructuur

    Worldstream lanceert soevereine S3-objectopslag voor Nederlandse markt

    Software & Development

    Kort: Miyagami koopt Vietnamese software-ontwikkelaar, Axians rondt implementatie Unit4 ERPx bij Cordaid af (en meer)

    Overheid

    ‘Dit uitbestedingsproject voor omzetbelasting moet koste wat kost stoppen’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs