Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Fair Groep bewaakt diensten met SequriX

16 juni 2014 - 10:26AchtergrondCloud & Infrastructuur
externe partij
externe partij

Fair Groep behoort met ruim vijfhonderd medewerkers en veertien vestigingen tot de top tien van particuliere beveiligingsorganisaties in Nederland. Binnenkort regelt Fair Groep het hele operationele proces rondom zijn bewakingsdiensten met SequriX. Surveillanten gaan op pad met een smartphone waarop ze alle objectinformatie raadplegen en werkzaamheden registeren. Met de bijbehorende klantenportal kunnen klanten van Fair Groep online onder andere taakrapportages inzien.

Met SequriX kiest Fair Groep voor een webbased systeem voor het beheren van informatie over klanten, objecten, locaties en contracten. Met de mobiele applicatie op een Android smartphone, kunnen surveillanten alle instructies en objectgegevens opvragen, alarmmeldingen opvolgen en bevindingen registeren. De mobiele applicatie vergroot de veiligheid van de surveillant ter plaatse door een ‘panic button’ en ‘man down’ signalering. In het SequriX-klantenportal kunnen klanten van Fair Groep online taakrapportages, facturen en alarmbonnen inzien.

‘Bij Fair werken we nu al met een soortgelijk systeem, maar die is complex in gebruik en biedt onvoldoende mogelijkheden om onze vernieuwde manier van werken te ondersteunen’, zegt Fair Groep-directeur Buck Jüch. ‘Daarom zochten we naar een nieuw systeem dat beter aansluit bij het werk van onze surveillanten. We kunnen met SequriX ons hele proces stroomlijnen. Van het beheer van contracten tot aan het aansturen van surveillanten en de facturatie. En het pakket integreert met onze andere ict-systemen. Groot voordeel hiervan is dat we efficiënt kunnen werken, overzicht hebben in hoe onze bewakingsdienst presteert en onze klanten via de online klantenportal snel kunnen informeren over de uitgevoerde werkzaamheden.’

Fair Groep sluit zijn bestaande systemen, waaronder Exact en Rostar CAS, aan op het SequriX-systeem, waardoor het mogelijk is om snel gegevens uit te wisselen. Dienstroosters worden één-op-één overgezet van het planningsysteem naar de smartphone van de surveillant. Dankzij een digitale koppeling met particuliere alarmcentrales (PAC’s), ontvangt de juiste surveillant automatisch een melding op de smartphone, zonder dat er eerst telefonisch contact is met de centrale.

Meer over

eHRMSmartphonesTablets

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelOverheid

    KPN en Thales bouwen soevereine cloud voor Defensie

    Storagebeheer management
    OpinieData & AI

    Vraag naar Europese storage stijgt

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Elastique op Sri Lankaans avontuur, Panasonic helpt The AA, Main koopt Carwise-duo (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs