Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Fellowes wint “Brand of the Year” Award van Corporate Express

13 maart 2007 - 12:08ActueelIT Strategy & GovernanceFellowes

Fellowes is bekroond met de prestigieuze Brand of the Year Award 2006, welke onlangs door Corporate Express op hun jaarlijkse kick-off event werd uitgereikt.

De onderscheiding beloont de succesvolle rol die het merk en het team van Fellowes het afgelopen jaar speelden bij het uitbouwen van de Benelux-activiteiten van Corporate Express (CEXP), een onderneming van de beursgenoteerde handelsonderneming Buhrmann. De award werd uitgereikt door Roger Cesar, algemeen directeur van Corporate Express Benelux.

Fellowes leverde een belangrijke bijdrage aan de omzetgroei van CEXP met de ontwikkeling van geïntegreerde marketingcampagnes voor eindgebruikers, zoals www.fraudevoorkomjezelf.nl, waarmee de naamsbekendheid van Fellowes en de omzet van CEXP werden vergroot.

Hajo Hoekstra, Sales & Marketing Director van Fellowes Benelux, verklaart: "Deze onderscheiding onderstreept niet alleen de kracht van het merk Fellowes, maar ook de passie, toewijding en daadkracht van zowel het CEXP accountteam en Key Account Manager Guido Venverloo van Fellowes. "Ik ben trots op onze samenwerking en successen met het Corporate Express-team en maak me met de andere teamleden sterk voor verdere ontwikkeling van onze thema- en merkcampagnes ten gunste van zowel Corporate Express als Fellowes."

Andrea Davis, president van Fellowes Europa, zei in een reactie: "Ik ben razend enthousiast over de erkenning die Corporate Express ons hiermee geeft. Fellowes spant zich in voor verdere versterking van zijn naamsbekendheid, waar ook onze verkooppartners van profiteren. Deze onderscheiding maakt duidelijk dat we daarin met Corporate Express op de juiste weg zijn."

De Corporate Express Brand Award is de tweede onderscheiding die Fellowes in 2007 kreeg uitgereikt. In januari werd de campagne Fellowes National Identity Fraud Prevention WeekTM als Best Marketing Initiative bekroond met de European Office Products Award 2007

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Meer IT-kennis dan ooit, maar bijblijv...

    Meer IT-kennis dan ooit, maar bijblijven wordt steeds moeilijker. Nog nooit was zoveel technische kennis zo gemakkelijk beschikbaar. Maak een deepdive tijdens Techorama Netherlands, van 26 - 28 oktober 2026...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Vijf regionale labs voor immersieve ervaringen

    IT Strategy & Governance

    Kort: TU Delft leert scholen robotica, cyberveilige energiehubs Zuid-Holland (en meer)

    Carrière

    Centric kiest voor twee ceo’s

    IT Strategy & Governance

    Nieuwe toezichthouder voor elektronische patiëntendossiers

    Overheid

    Ict-branche: digitaal beleid kabinet – veel geschreeuw, weinig wol

    Security & Risk

    Nieuw centrum beschermt kritieke Noordzee-infrastructuur

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs