Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Partners Oracle Nederland steunen ‘Doe Een Wens’

02 maart 2009 - 14:41ActueelData & AIOracle
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

De Doe Een Wens Stichting Nederland heeft een donatie ontvangen van 7540 euro van Oracle, leverancier van bedrijfssoftware. In de maanden november en december werd door partners van Oracle Nederland geld ingezameld en het totaalbedrag werd door de softwareleverancier verdubbeld.

Met deze mooie bijdrage kan Doe Een Wens nog meer liefste wensen van kinderen met een levensbedreigende ziekte vervullen. Oracle Nederland heeft een actie opgezet voor haar partners die zaken doen met kleine en middelgrote organisaties in industrie en lokale overheden. In de maanden november en december werd een percentage van de omzet ter beschikking gesteld aan de Doe Een Wens Stichting. In totaal deden bijna 25 geselecteerde partners aan de actie mee. Oracle heeft het eindbedrag verdubbeld.
Oracle-partner Vijfhart, wist de hoogste omzet te realiseren. In ruil daarvoor mogen ze een dag in een ‘Cayman for Kids’-Porsche rondrijden. Deze kleurrijke auto is door Pon Porsche Import gemaakt ter ere van het zestig jarig bestaan van Porsche. Deze speciale auto kan gesponsord worden door bedrijven. De opbrengst van de sponsoring komt tevens ten goede aan de Doe Een Wens Stichting Nederland.
"Oracle Nederland hecht erg veel belang aan maatschappelijk verantwoord ondernemen", zegt Johan Doruiter, Senior Vice President Benelux & Iberia and Managing Director Oracle Nederland. "Dit doen we op verschillende manieren. De Doe Een Wens Stichting is een van de goede doelen die we een warm hard toedragen. Ik ben dan ook blij dat we een mooi bedrag aan Doe Een Wens over kunnen maken. Ik wil al onze partners dan ook bedanken voor hun inzet."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    AchtergrondData & AI

    ISO 42001 veelbelovend als standaard voor verantwoorde ai

    Maersk containerschip in de Rode Zee
    ActueelData & AI

    Verbetering nodig bij Digitale Infrastructuur Logistiek

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    ActueelData & AI

    IBM investeert miljarden in VS

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs