Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Alles-in-een-pakket HP en T-Mobile

20 februari 2009 - 15:33ActueelCloud & Infrastructuur
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

HP en T-Mobile hebben tijdens Mobile World Congres in Barcelona een alles-in-één pakket voor mobiel breedband internet aangekondigd. Dit pakket bestaat uit de Compaq Mini 701 PC die is uitgerust met HSDPA/UMTS en toegang biedt tot T-Mobile’s uitgebreide HSDPA netwerk. De overeenkomst geldt in eerste instantie voor Nederland en Duitsland.

T-Mobile biedt de Compaq Mini 701 aan in combinatie met een T-Mobile mobiel breedband contract. De Compaq Mini 701 is ‘T-Mobile internet ready’, wat inhoudt dat het opzetten van een internetverbinding eenvoudig te realiseren is. Gebruikers hebben dan ook geen extra connectiviteitskaart nodig om hun e-mail te lezen of in te loggen op internet en andere data netwerken.

Om zaken te doen via en met het telecommunicatiekanaal, heeft HP een nieuwe verkooporganisatie in Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA) opgezet. De overeenkomst met T-Mobile is een direct resultaat van HP’s strategie om klanten meerwaarde en eenvoudige, betaalbare mobiele internettoegang te leveren door samen te werken met de meest toonaangevende telecommunicatiebedrijven.

"Wij zijn van plan om nauw samen te blijven werken met T-Mobile om de beste mobielbreedbandcombinaties aan mobielinternetgebruikers te kunnen aanbieden," aldus Eric Cador, senior vice president, HP PSG EMEA. "Door onze krachten te bundelen, verbeteren wij de mogelijkheden voor onze klanten om met een HP notebook of mini pc altijd online te zijn."

Michael Wilkens, senior vice president sales channel development T-Mobile International, voegt daaraan toe: "Dit levert een belangrijke bijdrage aan T-Mobile’s doelstelling de klant een extra plezier te doen met eenvoudige en snelle mobielinternettoegang. Waarbij het niet uitmaakt of ze onderweg, buiten of gewoon thuis zijn. Gebundelde verkopen in het indirecte kanaal hebben een significante groei laten zien in 2008 en wij zullen dit kanaal met HP verder blijven ontwikkelen."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    Data & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    Data & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs