Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Voipro en Infopact kondigen partnership aan

04 februari 2009 - 10:04ActueelCloud & InfrastructuurInfopactVoipro
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Waar Voipro eerder al het vernieuwde partnerprogramma aankondigde, maakt de specialist op het gebied van hosted voice oplossingen bekend een partnership met Infopact aan te gaan.

Infopact zal als leveranciers van communicatieoplossingen gebaseerd op IP-technologie, de hosted voice oplossing van Voipro integreren in het aanbod van netwerkdiensten. Hiermee beschikt Infopact inmiddels over een indrukwekkende verscheidenheid aan diensten, waaronder spraak, data, internet, PIN en alarm.

Rob Kurver, algemeen directeur van Voipro Nederland, over de samenwerking: "Infopact is een bekende en betrouwbare leverancier op het gebied van infrastructuur, welke al sinds 1995 actief is en een uitgebreid dealerkanaal heeft opgebouwd. Deze samenwerking is dus een prima voorbeeld van het koppelen van een betrouwbare infrastructuur en een innovatieve dienst in de vorm van een hosted voice oplossing. Deze samenwerking stelt ons nog beter in staat om ons te richten op waar we goed in zijn: het ontwikkelen van innovatieve hosted voice oplossingen."

Dealers wordt middels de samenwerking de kans geboden om mee te gaan in de stroom van ontwikkelingen in de steeds meer overlappende IT- en telecomsector. De trend van everything as a service lijkt onomkeerbaar. Waar in de IT wereld software as a service al vaste voet aan de grond kreeg, is ook telefonie als dienst sterk in opkomst. Waar het de dealers ontbreekt aan specifieke kennis omtrent hosted voice oplossingen zal ondersteuning geboden worden door Voipro. Groot voordeel voor de klant is dat deze voor de hosted voice oplossing terecht kan bij de vertrouwde telecomdealer. Deze blijft immers ook gewoon verantwoordelijk voor de bijbehorende bekabeling en de benodigde randapparatuur.

Hans Tours, Director Business Development van Infopact Network Solutions, voegt toe: "het traditionele telecomkanaal dreigt met de komst van hosted voice marktaandeel te verliezen op het gebied van bedrijfstelefonie. Met de gezamenlijke propositie van Infopact en Voipro is er sprake van een win-win situatie voor alle betrokken partijen. Voipro’s oplossing kan eenvoudig worden toegevoegd als dienst door een telecomdealer. Bovendien kunnen andere diensten van Infopact gelijktijdig geleverd worden."

Om klanten de mogelijkheid te bieden alle spraak, data, internet, PIN en datacenter diensten bij één leverancier af te nemen werkt Voipro overigens samen met meerdere netwerkleveranciers. Tekenend voor de goede samenwerking met Infopact is dat Voipro als gastspreker zal optreden bij de Infopact dealerdagen van 4, 6 en 10 februari 2009.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Bouw Amsterdams Microsoft-datacenter verstoord

    Security & Awareness

    Kort: Wantrouwen in niet‑Europese routers, cybercrimineel dol op remote access-tools (en meer)

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Cloud & Infrastructuur

    DDA waarschuwt: ai‑golf legt zwakte datacentersector bloot

    Innovatie & Transformatie

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Carrière

    Deel ASML-engineers pruimt Elon Musk niet

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs