Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Vier opleiders gaan slechte economie te lijf

19 januari 2010 - 09:45ActueelInnovatie & TransformatieICT PartnersNovi Hogeschool

Vier ict-opleiders hebben een samenwerkingsverband gesloten. De opleiders Hogeschool Novi, CVA Informatica Opleidingen, IDée Opleidingsgroep en ICT Partners willen zo de slechte economische markt het hoofd bieden. Het samenwerkingsverband met de naam ICT Crown Team biedt studenten een garantie op doorgang van de les en een slagingsgarantie.

‘Wij hebben een diversiteit aan opleidingen, waardoor je soms maar kleine groepjes cursisten voor een opleiding hebt’, zegt Novi-directeur Kees Louwman. ‘Door de krachten te bundelen kunnen wij cursisten de garantie geven dat de lessen toch doorgaan.’ De studenten van de verschillende opleiders worden dan samengebracht in een les.

Studenten moeten redelijkerwijs naar een andere lokatie als de lessen van de verschillende opleiders worden gebundeld. ‘Een student die zich inschrijft voor Amsterdam hoeft niet naar Assen, maar we vragen wel of deze student naar Utrecht kan komen. We zijn met z’n vieren redelijk over het land verspreid’, zegt Louwman.

Opleidingen

De opleiders werken samen bij de cursussen Prince2, Itil, Tmap en een groot aantal I-Tracksopleidingen. Louwman wil het aantal cursussen dat de opleiders gezamenlijk aanbieden na verloop van tijd uitbreiden. ‘Denk bijvoorbeeld aan Microsoft- of Cisco-certificaten. Daarnaast ontwikkelen we samen een aantal leergangen. Onlangs hebben we de leergang voor servicemedewerker ontwikkeld.’

Louwman sluit niet uit dat in de toekomst andere opleiders zich bij het samenwerkingsverband aansluiten. ‘Dat doen we alleen als we door de uitbreiding nog sterker worden, bijvoorbeeld doordat we nog meer opleidingen gezamenlijk aan kunnen bieden.‘ Hij denkt dat de samenwerking ook van kracht blijft als het economisch weer beter gaat.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Stem nu voor de Computable Awards 2025!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Kernapplicaties smeken om platform- en devops-aanpak

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs