Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

‘Overname VisualSoft goed voor telecommarkt’

12 oktober 2006 - 07:41ActueelCloud & InfrastructuurMegasoftVisualSoft
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Megasoft, een internationaal opererend bedrijf dat zich bezighoudt met R&D en productontwikkeling in met name de telecomindustrie, neemt VisualSoft Technologies over voor een bedrag van ongeveer 38 miljoen dollar. VisualSoft Technologies is actief op het gebied van software- en productontwikkeling in opdracht van derden.

Megasoft houdt zich vooral bezig met R&D en de ontwikkeling van innovatieve software- oplossingen voor service providers in de mobiele (data)communicatie. Dat gebeurt in twee ontwikkelcentra in India. Daarnaast beschikt Megasoft over vestigingen in Amerika, Maleisië, Groot-Brittannië, Singapore, China en Duitsland. "Door de snelle groei van de outsourcing van product- en software-ontwikkeling naar India, werden we gedwongen onze activiteiten uit te breiden", licht ceo GV Kumar van Megasoft toe. "De bijna 300 zeer gekwalificeerde ontwikkelaars, die we in Hyderabad beschikbaar hebben met de prima infrastructuur en CMMi level 5 waren de belangrijkste argumenten voor deze overname. Dankzij de combinatie van de twee bedrijven zijn we in staat grote en strategische outsourcing deals in de telecomindustrie binnen te halen."

Megasoft zal zich daarbij toenemend ook op Nederlandse telecombedrijven richten. "De totale telecommarkt in Nederland wordt geschat op 18 miljard euro, waarvan tachtig procent bestaat uit diensten en twintig procent uit apparatuur", zegt Kumar. "De Nederlandse markt is door de enorme concurrentie in de mobiele telecommunicatie, de hoge penetratie van internet en een van de meest geavanceerde breedband infrastructuren van Europa zeer interessant voor ons. We beschouwen Nederland als een van de weinige landen, die openstaan voor nieuwe investeringen, zodat we met name hier een enorm groeipotentieel zien."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Het hybride datacenter: ook AWS ziet dat de cloud is neergedaald

    Groeien
    AchtergrondCarrière

    Van schuldenlast naar groeikansen: Atos maakt zich klaar voor de toekomst

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    ‘Soevereine cloudoplossingen bieden veel kansen’

    ActueelCarrière

    Atos presenteert strategisch en transformatieplan voor 2028

    Jacob Spoelstra betwisten
    MagazineCloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Achterhaald

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Overnames Channable en IC-Automatisering; groeikapitaal Bash en GoDutch

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs