Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

2C Usability wordt onderdeel van MetrixLab

21 november 2007 - 10:323 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurMetrixlab

2C Usability vormt per heden een onderdeel van MetrixLab. MetrixLab, waarvan het hoofdkantoor gevestigd is in Rotterdam, is een internationale aanbieder van online onderzoeksdiensten. 2C Usability, bekend van usability en user experience onderzoek en de grootste onafhankelijke usability specialist van Nederland, wordt geïntegreerd met MetrixLabs `E-Business Performance Research’ business unit. Dit onderdeel gaat geleid worden door de oprichters en managing partners van 2C, Wouter van den Berg en Bastiaan Klooster.

"Usability wordt een steeds belangrijker onderdeel van online marketing," zegt Han de Groot, CEO van MetrixLab. "Het budget dat besteed wordt aan usability neemt de komende jaren alleen maar toe. Een voorzichtige schatting laat zien dat alleen al in Europa het komende jaar meer dan 300 miljoen euro aan usability onderzoek wordt uitgegeven. Alleen al in de UK, een van de belangrijke markten van MetrixLab, geeft 72% van de bedrijven aan van plan te zijn de usability budgetten te gaan verhogen in de komende 12 maanden.

"Deze sterke trends geven het belang aan van deze overname. MetrixLab blijft investeren in de ontwikkeling van innovatieve online onderzoeksinstrumenten en methodieken, zodat de usability nog beter getest en verbeterd kan worden". Eén van de zaken waarin de kennis van MetrixLab en 2C Usability in de komende tijd duidelijk naar voren gaat komen, is de lancering van een zeer innovatieve online usability test. Dit maakt het mogelijk gebruikers op afstand te testen, op hun eigen pc in hun eigen omgeving".

"Het onderzoeken van de usability van website en online toepassingen is meer en meer integraal onderdeel van de online strategie van bedrijven. Daarnaast gaat er steeds meer aandacht uit naar de verbetering van de usability van mobiele toepassingen en interactieve TV. Een bedrijf als het onze moet altijd nieuwe en innovatieve manieren van onderzoek in kunnen zetten", aldus 2C Usability oprichter Wouter van den Berg. "Door onderdeel te worden van MetrixLab wordt het mogelijk onze leidende positie in usability onderzoek en advies verder uit te breiden. We kunnen klanten nu wereldwijd kennis en onderzoeksmethodieken bieden op een breed gebied: websites, interactieve TV, webapplicaties en mobiele toepassingen.

"Voor onze klanten is het een groot voordeel", aldus Bastiaan Klooster, managing partner van 2C Usability. "De combinatie van MetrixLab en 2C Usability biedt klanten de vertrouwde onderzoeks- en adviesmogelijkheden van hoge kwaliteit. Daarnaast kunnen we veel beter inspringen op de eisen die bedrijven aan een onderzoekspartner stellen: toegang tot internationale onderzoeksfaciliteiten, een veel groter en internationaal online panel (550.000 panelleden) en een uitgebreid palet innovatieve onderzoeksmethoden en instrumenten met een bewezen staat van dienst".

Meer over

DienstenUX

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    Vrouwe Justitia
    ActueelCloud & Infrastructuur

    VMware haalt bakzeil bij Haagse rechter om Rijkswaterstaat

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    Ontslagen
    ActueelCarrière

    ASML ontslaat it-manager om dubbelrol, IFS brengt ai-agent naar fabrieksvloer (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: PQR lijft E-Storage in, Fox-IT en Xerox it-partners van de Navo-top (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs