Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Telewerken met Tandberg Movi 3

21 december 2009 - 09:31ActueelCloud & InfrastructuurTandberg
Henk Boot
Henk Boot

Tandberg, leverancier en producent van telepresence, high-definition videoconferencing en mobiele video-oplossingen, optimaliseert de mogelijkheden om samen te werken op afstand met Tandberg Movi 3. Tandberg Movi is een pc-videoconferencing product waarmee werknemers visueel kunnen communiceren vanaf een willekeurige locatie.

Telewerkers kunnen met Tandberg Movi 3 via hun laptop moeiteloos face-to-face vergaderen met collega's, managers en klanten met dezelfde mogelijkheden als collega's op kantoor. De upgrade naar Movi 3 biedt een aantal nieuwe mogelijkheden waardoor het nog eenvoudiger wordt om te telewerken. Voorbeelden hiervan zijn de nieuwe user interface die Movi 3 makkelijker maakt in gebruik. De grootste verandering ten opzichte van zijn voorganger is de mogelijkheid om content te delen met andere deelnemers aan het videogesprek. Nu kunnen Movi-gebruikers niet alleen deelnemen aan een videoconferencing vergadering, maar ook zelf als host optreden van een vergadering waarbij content gedeeld wordt vanaf de laptop.

In combinatie met Tandberg Video Communication Server, maakt Movi het mogelijk om met elke pc in high-definition in te bellen op een willekeurige andere, op standaard gebaseerde H.323 en SIP, Telepresence- of videoconference. Om de beste kwaliteit te kunnen garanderen adviseert Tandberg gebruik te maken van de Tandberg PrecisionHD USB camera. Deze camera maakt het mogelijk in high-definition (720p en 30fps) video te ervaren zoals het bedoeld is.

Tandberg Movi 3 is een server-based applicatie die door organisaties makkelijk ingezet kan worden. Doordat Tandberg Movi 3 op het centrale netwerk wordt aangesloten, is de applicatie eenvoudig te gebruiken en is één druk op de knop voldoende om een verbinding op te bouwen. Daarnaast kunnen ict-afdelingen Tandberg Movi 3 centraal beheren via het internet.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    QR Computable Kort 15 aug '25
    ActueelData & AI

    Kort: NL-data op kernenergie, ai-incidenten kosten 8 procent, phishing via QR (en meer)

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Bluetron IT verkoopt tapereparatie-divisie aan Sprague

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs