Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

VoiceCyber en Avaya in actie voor resellers

07 maart 2008 - 10:50ActueelCloud & InfrastructuurAvayaVoiceCyber
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

VoiceCyber start samen met ondersteuning van Avaya commerciële acties om hun resellers aan meer omzet te helpen.

Om de verkoop van hun resellers te stimuleren start VoiceCyber volgende week met commerciële acties waarbij hun resellers extra omzet kunnen genereren. Deze acties worden door Avaya ondersteund. De actie zal zich in eerste instantie richten op met name de Avaya IP Office lijn en de VoiceCyber VCLog ISDN-30 en VoIP voicelogging systemen voor het MKB. Deze acties zullen zij, met de resellers die daarvoor geïnteresseerd zijn, in héél 2008 voeren. Kernwoord bij deze actie is AFS, Avaya Financial Services. VoiceCyber en Avaya initiëren en supporten deze actie omdat resellers van beide bedrijven hier om gevraagd hebben.

Avaya Financial Services
Het betreft een nieuwe financieringsbenadering om partners en resellers van Avaya en VoiceCyber te helpen bij het overwinnen van financiële bezwaren bij aanschaf, zodat zij aan hun klanten de technologie kunnen aanbieden die aan hun zakelijke behoeften voldoet. 0% Financiering wordt aangeboden door Avaya Financial Services (AFS) en is speciaal bestemd voor de toonaangevende Avaya IP Office 500-telefonietoestellen met VoiceMail Pro en de VCLog ISDN en VoIP voicelogging systemen. Meer informatie over AFS is op te vragen bij Ronald Vervest, Avaya Nederland, of Jeff Scipio, VoiceCyber.

Jeff Scipio, directeur bij VoiceCyber: "Voicelogging oplossingen (het opnemen van telefoongesprekken) wordt van oudsher ingezet bij financiële instellingen en in de contact- en callcenter branche. Dit zijn nu ook net segmenten waarbij Avaya sterk vertegenwoordigd is met haar IP Office en Communication Manager lijn. Als gevolg hiervan hebben werken wij veelal met dezelfde partners en resellers. Met de connectie tussen onze VCLog voicelogging apparatuur en de oplossingen van Avaya hebben we uitstekende connectie. Vorig jaar hebben we bijvoorbeeld een VCLog VoIP voicelogging geïmplementeerd in een volledig ASP model bij een financiële instelling. Deze klant maakt gebruik van de Avaya Communication Manager waarbij wij bijna 150 Avaya VoIP telefoontoestellen loggen. Door samen met Avaya nu onze resellers te voorzien van ondersteunende commerciële acties verwachten wij extra omzet voor onze partners en resellers.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Kort: Kabinet trekt stekker uit NDS-raad, breedbandmarkt groeit door (en meer)

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Digitale omzet Unica blijft stijgen

    cloud zonder geheugen
    Cloud & Infrastructuur

    DNB stapt in ‘Lidl-cloud’

    Innovatie & Transformatie

    Dassault Systèmes en Omron vangen digital twin én fabriek in één keten

    Cloud & Infrastructuur

    ‘Punt-nl’ viert 40-jarig jubileum

    Cloud & Infrastructuur

    Datacenter-bedrijf Goodman eist MW-aansluiting van TenneT

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs