Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Xerox maakt high-end printing beschikbaar voor MKB met nieuwe multifunctionele printers

01 oktober 2008 - 09:534 minuten leestijdActueelInnovatie & TransformatieXerox
Redactie Computable
Redactie Computable

Xerox introduceert twee zwart-wit multifunctionele printers (MFP’s) met high-end scanning en fax mogelijkheden tegen een betaalbare prijs. De nieuwe multifunctionele printers Phaser® 3300MFP en WorkCentre® 4260MFP reduceren de tijd die werknemers kwijt zijn aan het behandelen van documenten en het beheren van informatie.

De Phaser 3300MFP biedt printen, kopiëren, kleurscanen en faxen in één compact apparaat. De machine print en kopieert tot 28 pagina’s per minuut in Postcript en PCL. Hoge capaciteit tonercartridges en een tonerbespaarinstelling, helpen drukke kantoren hun afdrukkosten te verlagen, evenals de impact op het milieu te verminderen. Het WorkCentre 4260 beschikt over geavanceerde eigenschappen die normaal alleen beschikbaar zijn op A3 MFP’s. De multifunctionele printer is gebaseerd op het 4150 platform dat al meerdere awards in de wacht sleepte. Hierdoor is het WorkCentre 4260 het snelste multifunctionele desktopsysteem dat verkrijgbaar is in de markt.

"Onze klanten willen een kantooruitrusting die hen helpt de productiviteit te verhogen", aldus Rogério Fangueiro, senior vice president Office Group van Xerox Europe. "Deze nieuwe producten maken de technologie voor grote ondernemingen ook beschikbaar voor het midden- en kleinbedrijf. Hiermee helpt onze technologie bedrijven in alle soorten en maten hun werk beter te managen en hun documentmanagement processen beter te stroomlijnen."

Phaser 3300MFP met geavanceerde scan-eigenschappen
De geavanceerde scan-eigenschappen van de Phaser 3300MFP helpen werknemers om de tijd die gespendeerd wordt aan beheer van documenten en het managen van informatie te reduceren. Door de mogelijkheid scans in kleur en zwart-wit direct op een USB-stick, in een e-mail of het netwerk op te slaan, zijn documenten eenvoudig met collega’s te delen of kunnen ze voor latere doeleinden worden bewaard. De Phaser 3300MFP is ook uitgerust met Xerox’ Scan to PC Desktop® software. Hiermee zijn gebruikers in staat om een document van de MFP rechtstreeks naar hun desktop te sturen om het te bekijken, aan te passen of op te slaan.

Gebruikers kunnen documenten die zijn opgeslagen op een USB-stick heel simpel printen door de stick in de USB-poort op het frontpaneel van de printer te steken. Deze multifunctionele printer pakt de dagelijkse printopdrachten op kantoor aan met een snelle 300 MHz processor, dubbelzijdig printen en flexibele mogelijkheden voor papierbeheer. Daarbovenop wordt tijd bespaard met de ID Kaart Copy-functie, waarmee beide kanten van een identiteitskaart of ander klein document op één zijde van een pagina worden gekopieerd. Deze functie is vooral geschikt voor medische en zorginstellingen bij het samenstellen van patiëntendossiers, of bij autoverhuurbedrijven en uitzendbureaus die vaak te maken krijgen met het kopiëren van rijbewijzen en paspoorten. De prijs van de Phaser 3300MFP begint bij €529,-.

Multi-tasken met het WorkCentre 4260
Het WorkCentre 4260 is ontworpen als een betrouwbaar en productief apparaat en is verkrijgbaar vanaf €2.999,-. Met deze printer die tegelijkertijd kan printen, kopiëren, scannen en faxen worden gebruikers ware ‘multi-taskers’. De Print Around-functie zorgt ervoor dat printopdrachten doorlopen zonder onderbreking, wat direct tijdwinst oplevert. De Fax Forward-functie stuurt faxen automatisch naar een e-mailadres, wat naast tijdwinst ook papierbesparing oplevert. Het grafische touchscreen op het WorkCentre 4260 is makkelijk in gebruik. Taken zijn direct vanaf het scherm op de multifunctionele printer te selecteren.

Het WorkCentre 4260 beschikt ook over meerdere standaard beveiligingsopties die gevoelige informatie uit de verkeerde handen houden. Zo heeft bijvoorbeeld de Image Overwrite-functie de optie om gegevens van de harde schijf grondig te verwijderen zodra de printopdracht is voltooid. Secure Print en Secure Fax zijn twee functies die documenten in het apparaat vasthouden totdat er een code is ingegeven. Het WorkCentre 4260 is compatibel met beheer en applicatie software zoals Equitrac Office, Captaris RightFax, X-Solutions ScanFlowStore en een keur aan SAP-oplossingen.

Update van het kantoorportfolio
Ook heeft Xerox haar WorkCentre 5200 range uitgebreid met een nieuw instapmodel, het WorkCentre 5222 model dat 22 prints per minuut haalt. Dit nieuwe WorkCentre biedt de keuze tussen glasplaat met afdekklep of dubbelzijdig automatische originelendoorvoer. Ook biedt het de volledige uitbreidingsmogelijkheden voor printen, scannen en bewerken van de huidige WorkCentre 5225 en 5230 modellen.

Om meer met kleurdocumenten te doen, zijn de zwart-wit WorkCentre 5225 en 5230 nu ook voorzien van configuraties om kleur te scannen. Tevens bieden ze het Xerox Extensible Interface Platform (EIP), waarmee onafhankelijke softwareaanbieders en -ontwikkelaars applicaties kunnen ontwikkelen voor de machine en de instellingen van het touchscreen. Deze applicaties bieden vereenvoudigde werkprocessen. De WC5225A en de WC5230A worden standaard geleverd met kopieer-, print en full-colour netwerkscan mogelijkheden. Prijzen van de WorkCentre 5200 range beginnen bij € 2.670,-.

Beschikbaarheid
De Phaser 3300MFP, het WorkCentre 4260 en het WorkCentre 5225A zijn Energy Star® gekwalificeerd en per direct verkrijgbaar via de gebruikelijke verkoopkanalen.

Het WorkCentre 4260 en het WorkCentre 5225A zijn bovendien met prijs-per-pagina contracten te verkrijgen via PagePack en eClick, voor respectievelijk grote ondernemingen en het MKB. De Phaser 3300MFP is met eClick te bestellen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Lummelaars veranderen de wereld

    Netwerk, hub, organisaties
    ActueelData & AI

    Ook Amsterdam krijgt eigen ai-hub

    ActueelCarrière

    Grens tussen cio en cto vervaagt

    OpinieData & AI

    Process intelligence: gamechanger voor supply chain-optimalisatie

    Trein, spoor
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nokia moderniseert GSM-R-netwerk Prorail

    AchtergrondCarrière

    Microlearning: leren in minuten in plaats van dagen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs