Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Marc Lammers inspireert relaties VANAD Contact Centers

22 september 2008 - 10:42ActueelInnovatie & TransformatieVanad Group

Marc Lammers heeft afgelopen vrijdag een inspirerend verhaal verteld bij VANAD Contact Centers. De bondscoach van de Nederlandse hockeydames sprak tijdens de relatiemiddag van het facilitaire contact center over zijn boek ‘Coachen doe je samen’ en de weg naar de gouden medaille die hij met zijn ploeg behaalde tijdens de Olympische Spelen in Peking.

Meer dan 60 relaties van VANAD Contact Centers waren aanwezig tijdens het evenement, dat gehouden werd in de sfeervolle herenkamer en presentatieruimte van de campus van VANAD. De middag werd geopend door President & CEO Ad Nederlof, die de bezoekers uitlegde hoe zij hun bedrijfsprocessen rond hun klant kunnen inrichten. Een klantcentrale organisatie is volgens Nederlof een voorwaarde voor het succes van een bedrijf.

Na de pauze was het woord aan Marc Lammers. De filosofie over coaching die Lammers in zijn boek ‘Coachen doe je samen’ beschrijft, vertoont opvallende parallellen met de Jij bent Fantastisch! filosofie van VANAD Contact Centers. Daarom maakte VANAD Contact Centers haar relaties deelgenoot van deze filosofie en verspreidde het deze zomer een speciale editie van Lammers’ boek onder haar relaties.

Lammers trok in zijn verhaal een parallel tussen zijn filosofie over coaching en het bedrijfsleven en in het bijzonder de contact center branche. Hij vertelde over het stellen van doelen, out-of-the-box denken, verantwoordelijkheden geven en het trainen op sterke punten in plaats van trainen op zwakke punten. Met passende voorbeelden uit zijn dagelijkse praktijk wist hij de bezoekers van begin tot eind te boeien. Natuurlijk legde hij ook een link naar de unieke prestatie die Lammers onlangs behaalde: ‘zijn’ hockeydames wonnen goud op de Olympische Spelen van Peking. Hij toonde een aantal filmpjes van de Olympische Spelen, die (opnieuw) kippenvel veroorzaakten bij veel aanwezigen.

Als aandenken aan de middag ontving Lammers van VANAD Contact Centers een foto van een ‘rode VANAD olifant’. Dit was een subtiele verwijzing naar één van de passages uit Lammers’ boek.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Nexperia
    Innovatie & Transformatie

    Escalatie intern conflict bij Nexperia

    ai saas ondersteboven
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Saas op de kop, twee derde bedrijven zegt ai-potentieel niet waar te maken (en meer)

    ai neuromorphic compputing brein
    Data & AI

    Kort: Neuromorphic computing bespaart heel veel ai-energie, ChipNL opent centrum (en meer)

    Data & AI

    Ai implementeren? Bij high performers is dit mensenwerk

    Software & Development

    Connected Capital koopt Spit en Noctua

    Onderwijs

    Spoelstra Spreekt: Onder druk

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs