Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

NEC Philips introduceert de nieuwe UNIVERGE SV7000 IP communicatieserver

31 oktober 2007 - 12:093 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurNEC Nederland BV

Met de introductie van versie 23 van de UNIVERGE SV7000 IP communicatieserver verbetert NEC Philips de mogelijkheden en ondersteunde software van deze high end bedrijfscommunicatie oplossing opzienbarend.

De nieuwste versie SV7000 ondersteunt Business ConneCT, NEC Philips' flexibele alles-in-één communicatieoplossing, en het Virtueel PC Centre (VPCC) in combinatie met de soft phone SP30. Deze oplossing is gebaseerd op een nieuw thin-client concept van NEC en is zeer stabiel, rendabel en milieuvriendelijk. Dit concept bestaat uit thin desktop clients en een virtuele desktop omgeving op het netwerk.

Met de toevoeging van een lokaal en systeemgebaseerd telefoonboek voor zijn Dterm en DtermIP/SIP terminals en Baas/Secretaresse functies verbetert de SV7000 de desktop productiviteit. Speciaal voor de hotelleriebranche heeft NEC Philips een guest room display voor veelvoudig lijnverkeer toegevoegd en zijn het aantal groepen uitgebreid.
Overige functies zoals de Health checkverwerking en timing dragen bij aan de verbetering van de betrouwbaarheid van het platform, de toegevoegde encryptiemogelijkheden zorgen bovendien voor een verbeterde beveiliging.

Beter beheer en mobiliteit
De UNIVERGE SV7000 ondersteunt ook de laatste versie van de MA4000 management applicatie. Dit biedt de mogelijkheid om alle bedrijfscommunicatiesystemen tegelijkertijd en centraal te beheren met minimale inzet van beheerder.

Met de MA4000 versie 6 zijn er aanzienlijke verbeteringen aangebracht. Klanten met een TDM gebaseerde infrastructuur kunnen nu ook profiteren van de LDAP Auto Provisioning toepassing. Inbegrepen is de ondersteuning van IP-DECT terminals en biedt de beheerder een compleet beeld van vaste en mobiele apparaten. Stabiel beheer is essentieel. Er is een aantal verbeteringen aangebracht om hieraan te voldoen. MA4000 Voice Server engine service biedt een stabiele proxy functionaliteit waarmee de proxyserver is verbonden met de applicatie en Voice server via het SSH protocol. Dit zorgt voor een beveiligde gecodeerde verbinding. Tot slot zijn diverse gebruikersstatistieken toegevoegd waarmee systeembeheerders hun netwerk tot in detail kunnen analyseren.

Ook de laatste versie UNIVERGE Assured Mobility wordt ondersteund door de nieuwe SV7000. NEC's derde generatie WLAN oplossing is recentelijk uitgebreid met nieuwe software ter verbetering van de spraakkwaliteit, netwerkbelasting en handover. Met de nieuwe MH250 SIP handset voldoet deze oplossing aan de meest geavanceerde eisen in draadloze bedrijfscommunicatie. Een goed alternatief is Business Mobility IP DECT. Deze oplossing kan worden gebruikt in combinatie met de SV7000. De laatste versie IP DECT ondersteunt 750 acces points waardoor medewerkers van grote organisaties, zoals universiteiten en ziekenhuizen, mobiel zijn. De SV7000 is wereldwijd in gebruik.

"De UNIVERGE SV7000 is een bijzonder schaalbaar, stabiel en flexibel platform en uitermate geschikt voor grote (inter)nationale bedrijven, overheidsinstanties, ziekenhuizen, universiteiten en andere soortgelijke organisaties die verdeeld zijn over meerdere locaties. De combinatie van de SV7000 met de VPCC Thin Client servers biedt een unieke oplossing waarmee we het volledige ICT spectrum aanbieden", zegt Richard Sturrus, Business Manager bij NEC Philips Unified Solutions.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    big tech
    ActueelOverheid

    Na ingreep Microsoft bij ICC: kabinet waarschuwt voor afhankelijkheid Amerikaanse tech

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs