Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Vodafone opent tweede Nederlands hoofdkantoor

11 oktober 2007 - 07:33ActueelCloud & InfrastructuurVodafone
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Vodafone Nederland wil in januari 2008 een tweede hoofdkantoor openen in Amsterdam in het kader van de strategie in Nederland voor verdere groei.

In de loop van de tijd zal een merendeel van de commerciële en staffuncties daarheen verplaatst worden, hetgeen betrekking heeft op zo'n 10 procent van het huidige aantal werknemers. Daarnaast zullen nieuwe medewerkers in Amsterdam gerekruteerd worden. Vodafone kan hierdoor dichter opereren bij zijn belangrijkste klanten, zakelijke partners en andere belanghebbenden, die immers vaak in de Randstad gevestigd zijn.

Het nieuwe kantoor zal voornamelijk huisvesting bieden aan grote delen van de business units gericht op de consumenten- en zakelijke markt, de business unit Online Services en gedeeltelijk aan de afdelingen Strategie, Financiën, Human Resources en Corporate Affairs. In eerste instantie zal dit 200 à 250 werknemers betreffen en dit aantal zal geleidelijk groeien naar het aantal van zo'n 400. Een aantal directieleden, waaronder de CEO, zullen zich eveneens volgend jaar in Amsterdam gaan vestigen. De business units Technologie en Klantenservice alsook een aantal ondersteunende afdelingen zullen in Maastricht blijven. Vodafone zal ook hier in zijn hoofdkantoor blijven investeren en een nieuw 10-jarig huurcontract aangaan. De ongeveer 700 medewerkers die na een 'outsourcing' traject bij partners zoals Ericsson, Amdocs en EDS werken, blijven ook gevestigd in Zuid-Limburg. Daarnaast zal Vodafone nog meer gaan richten op vaste, mobiele en breedband oplossingen voor het zakelijke segment en derhalve dit werkterrein volledig combineren op de locatie van The Network Factory in Son, nabij Eindhoven. Ook zal het kantoor in Den Bosch als steunpunt voor verkoopmedewerkers in gebruik blijven. Vodafone Nederland heeft de Ondernemingsraad geïnformeerd en een adviesaanvraag ingediend.

Guy Laurence, ceo van Vodafone Nederland: "Vodafone Nederland heeft een ambitieuze groeistrategie. Om die te verwezenlijken is het voor ons belangrijk om dicht bij onze klanten, partners en belanghebbenden te zijn, die voor een belangrijk deel in de Randstad gehuisvest zijn. Met een kantoor in Amsterdam is het voor ons ook gemakkelijker om talenten aan te trekken die een carrière bij Vodafone Nederland of internationaal ambiëren."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs