Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Verbeterde Jabra® BT500v Bluetooth® headset: gestroomlijnd ontwerp en meer gebruiksgemak

04 augustus 2006 - 10:123 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurJabra

Jabra, een belangrijk audiomerk voor de consumentenmarkt, kondigde vandaag de lancering van de Jabra BT500v aan, de laatste versie van het prijswinnende Bluetooth Behind-The-Ear (BTE) headset ontwerp. De spreektijd van de BT500v is vergroot tot maximaal 12 uur en de standby tijd tot maximaal 300 uur. Hiermee blijft de BT500v leidend op het gebied van prestaties, ontwerp en draagcomfort.

De Jabra BT500v behoort tot de best presterende headsets op de markt. Het is een van de dunste BTE-headsets en weegt slechts 19 gram. De headset heeft de modernste techniek, waaronder een trilalarm dat gebruikers informeert bij een inkomend gesprek. De ‘one-touch’ Bluetooth-pairingknop verbindt de headset simpel aan de mobiele telefoon en de meerkleurige LED-lampjes geven de status van de batterij aan. Met de mute-functie kunnen gebruikers de microfoon tijdelijk uitschakelen, zodat ze met iemand anders kunnen spreken of plotseling lawaai kunnen dempen.

De Jabra BT500v heeft een stijlvol, gestroomlijnd ontwerp. De zwarte metallic afwerking loopt door tot de verchroomde microfoonarm die van achter het oor langs de kaaklijn loopt. De lichtgewicht headset is ontworpen voor dagelijks gebruik. De eenvoudig te bedienen ‘soft touch’ knoppen zijn voor optimaal gebruiksgemak op de achterkant van de headset geplaatst. Elke headset wordt geleverd met Jabra MiniGels™ van verschillende grootte die het geluid direct in het oor sturen, waardoor de geluidskwaliteit en ontvangst superieur is.

“De Jabra BT500v ziet er niet alleen goed uit, maar heeft ook alle kenmerken die je mag verwachten van een headset van topkwaliteit,” zegt Harold Cobben, Sales en Marketing Manager, Jabra Benelux. “Wij zijn voortdurend op zoek naar manieren om ons Behind-The-Ear headset ontwerp verder te ontwikkelen en verbeteren. We hebben zowel de techniek als prestaties van eerdere versies in de nieuwe BT500v geïntegreerd. Het eindresultaat is een gestroomlijnde, lichtgewicht headset die gebouwd is voor comfort en gebruiksgemak.”

Het aanbod van Jabra BTE-headsets is internationaal onderscheiden met diverse prijzen, waaronder ‘Best of Consumer Electronics Show Contest’ voor de Jabra BT500 en prijzen van magazines als iF design, reddot, T3, Mobile Choice en Auto Express.

De Jabra BT500v ondersteunt Bluetooth 1.2 en voor 1.1 Bluetooth geschikte apparatuur, inclusief headset- en handsfree-profielen. De Jabra BT500v kan worden gekoppeld (pairing) aan maximaal acht apparaten, zoals een mobiele telefoon, smart phone of pc, zodat gebruikers eenvoudig tussen apparaten kunnen schakelen. Gebruikers hebben de vrijheid om te kiezen tussen opladen via een AC-adapter of direct vanaf de PC via een USB-adapter.

De Jabra BT500v in het kort:

  • Maximaal 12 uur spraaktijd en 300 uur standby 
  • Weegt minder dan 19 gram 
  • One-touch pairing-knop 
  • Mogelijkheid tot opladen vanaf de PC via USB 
  • Meerkleurige LED-lampjes voor de status van de Bluetooth-verbinding, batterij en opladen 
  • Mute-functie
  • Trilalarm 
  • Voice dial, wisselgesprek, wachtstand, nummerherhaling, gesprek weigeren*
  • Bluetooth 1.2 met ondersteuning van headset- en handsfree-profielen

*Afhankelijk van telefoon en netwerk

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Bert Hubert: over nerds versus bestuurders

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Odin koopt Proxsys (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs