Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

FileNet en HP verstevigen partnership

19 juni 2006 - 11:46ActueelIT Strategy & GovernanceFileNETHP Inc.
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

FileNet, leverancier van enterprise content en business process management-oplossingen, gaat het FileNet P8-platform leveren op HP Integrity servers. FileNet is reeds Platinum-partner van HP's Information Lifecycle Management-partnerprogramma.

Organisaties kunnen met FileNet P8 hun bedrijfsprocessen stroomlijnen en automatiseren, alle soorten content inzien en beheren en records management organisatiebreed automatiseren. De combinatie van FileNet P8 op het Integrity-serverplatform helpt klanten servers te consolideren, administratieve kosten te verlagen en schaalbaarheid en goede prestaties te realiseren.

Dankzij deze overeenkomst kunnen gezamenlijke klanten volledig de vruchten plukken van de schaalbaarheid en de zeer goede prijs/kwaliteitverhouding van het 64-bit HP Integrity-serverplatform. Daarnaast profiteren zij optimaal van de mogelijkheden die FileNet P8 biedt voor content- en procesbeheer en compliance. Bestaande klanten van FileNet Image Services hoeven geen andere servers in te zetten, want HP Integrity-servers komen tegemoet aan de vereisten op het gebied van high-end imaging.

HP kondigde onlangs aan van plan te zijn de komende vijf jaar 1 miljard dollar per jaar te investeren in het Integrity-server-ecosysteem. De organisatie wil het systeem continu blijven verbeteren zodat het platform voor de klant van grote waarde is en blijft. “Met de beheeroplossingen van FileNet kunnen organisaties de voordelen benutten die het Integrity-platform levert voor bedrijfskritische gegevensverwerking: flexibele capaciteit, beveiligde beschikbaarheid en vereenvoudigd beheer”, zegt Don Jenkins, vice president marketing business critical servers, HP.

De nieuwe release van FileNet P8 (verwacht in najaar 2006) zal een aantal verbeteringen en tests ondergaan om HP Integrity-servers te ondersteunen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    EDIC EU digitaal
    IT Strategy & Governance

    EU wil eigen it-branche ruim baan geven bij openbare aanbestedingen

    Rabobank
    AI Agents

    Rabobank: agentic ai verandert het werk van engineers enorm

    De overstap #8
    Soevereiniteit

    Opensource alleen maakt nog niet digitaal soeverein

    IT Industry news

    ASML paait personeel met 20 mille aan aandelen

    Data & AI

    Kort: EU dwingt Google tot meer open Android, geld zoek bij Knaken, Meta gek op privé-data (en meer)

    IT Strategy & Governance

    To­mor­row­land 2026: uitverkocht festival is magneet voor online fraude

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs