Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Eerste paal nieuw hoofdkantoor IS Interned Services in Purmerend

04 juni 2010 - 13:40ActueelInnovatie & TransformatieIS (internedservices) Group

De eerste paal van het nieuwe pand van ICT-dienstverlener IS Interned Services is vandaag geslagen. Het energiezuinige kantoorgebouw dat bij het station van Purmerend gebouwd wordt, zal naar verwachting in maart 2011 opgeleverd worden. IS Interned Services verhuist omdat de huidige vestigingen, ook in Purmerend, de groei van het bedrijf niet meer kunnen herbergen.

Bewuste keuze voor duurzaamheid
In het nieuwe hoofdkantoor van IS Interned Services is een bewuste keuze voor milieuvriendelijkheid en duurzaamheid gemaakt. Het gehele pand zal met koude- en warmteopslag op temperatuur gehouden worden: ’s zomers gekoeld dankzij koud grondwater en bij kouder weer verwarmd door de warmte die onder de grond wordt opgeslagen. Op deze manier kan IS Interned Services veel energie besparen. Verder zal veel gebruik gemaakt worden van indirecte verlichting wat een verdere reductie van het energiegebruik oplevert. Zo geeft IS Interned Services op een concrete manier inhoud aan het begrip
‘Green IT’. Ook in de twee datacenters die het bedrijf inzet voor haar dienstverlening wordt voor 100% gebruik gemaakt van groene stroom uit duurzame bronnen.

Harde groei
IS Interned Services is in korte tijd snel gegroeid. Nog dit jaar werden zestien nieuwe medewerkers aangenomen en daarmee komt het totale medewerkers aantal uit op bijna 100. Daarmee is de huisvestingsgrens van de huidige twee kantoorpanden bereikt. Het nieuwe pand is berekend op 160 werkplekken. Behalve met de toegenomen ruimte voor groei is directeur en oprichter van
IS Interned Services Arjan Steevels ook blij dat alle medewerkers vanaf volgend jaar weer vanuit één vestiging werken. "De afgelopen tijd hebben we noodgedwongen vanuit verschillende vestigingen geopereerd. In het nieuwe pand zitten we allemaal weer bij elkaar en dat is goed voor de onderlinge samenwerking en de interne afstemming. Voor onze klanten is dat ook een prettiger situatie: de efficiency en ik verwacht daardoor ook de klanttevredenheid zullen verder omhoog gaan."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Delftse Qualinx in volledig Europese productieketen

    Data & AI

    7 tips om ai-agents beter te beveiligen

    Innovatie & Transformatie

    Flinke impuls voor Deep Tech Fonds 

    Innovatie & Transformatie

    VivaTech tovert Champs-Élysées om in een immersieve techshow

    Overheid

    Kort: Pact Centric en Nextcloud voor soevereine werkplek overheid, Zwitsers succes voor Netinium (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Geen bal aan

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs