Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Eerste paal nieuw hoofdkantoor IS Interned Services in Purmerend

04 juni 2010 - 13:40ActueelIT Strategy & GovernanceIS (internedservices) Group
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

De eerste paal van het nieuwe pand van ICT-dienstverlener IS Interned Services is vandaag geslagen. Het energiezuinige kantoorgebouw dat bij het station van Purmerend gebouwd wordt, zal naar verwachting in maart 2011 opgeleverd worden. IS Interned Services verhuist omdat de huidige vestigingen, ook in Purmerend, de groei van het bedrijf niet meer kunnen herbergen.

Bewuste keuze voor duurzaamheid
In het nieuwe hoofdkantoor van IS Interned Services is een bewuste keuze voor milieuvriendelijkheid en duurzaamheid gemaakt. Het gehele pand zal met koude- en warmteopslag op temperatuur gehouden worden: ’s zomers gekoeld dankzij koud grondwater en bij kouder weer verwarmd door de warmte die onder de grond wordt opgeslagen. Op deze manier kan IS Interned Services veel energie besparen. Verder zal veel gebruik gemaakt worden van indirecte verlichting wat een verdere reductie van het energiegebruik oplevert. Zo geeft IS Interned Services op een concrete manier inhoud aan het begrip
‘Green IT’. Ook in de twee datacenters die het bedrijf inzet voor haar dienstverlening wordt voor 100% gebruik gemaakt van groene stroom uit duurzame bronnen.

Harde groei
IS Interned Services is in korte tijd snel gegroeid. Nog dit jaar werden zestien nieuwe medewerkers aangenomen en daarmee komt het totale medewerkers aantal uit op bijna 100. Daarmee is de huisvestingsgrens van de huidige twee kantoorpanden bereikt. Het nieuwe pand is berekend op 160 werkplekken. Behalve met de toegenomen ruimte voor groei is directeur en oprichter van
IS Interned Services Arjan Steevels ook blij dat alle medewerkers vanaf volgend jaar weer vanuit één vestiging werken. "De afgelopen tijd hebben we noodgedwongen vanuit verschillende vestigingen geopereerd. In het nieuwe pand zitten we allemaal weer bij elkaar en dat is goed voor de onderlinge samenwerking en de interne afstemming. Voor onze klanten is dat ook een prettiger situatie: de efficiency en ik verwacht daardoor ook de klanttevredenheid zullen verder omhoog gaan."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Emily Glastra, T-Systems: “Juist voor...

    Digitale soevereiniteit staat hoog op de agenda van Nederlandse overheden en bedrijven. Maar voor grote organisaties is afscheid nemen van Amerikaanse hyperscalers niet altijd nodig of realistisch. Cruciaal is keuzevrijheid...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Alphabet ziet kasgeld opdrogen door ai-race

    Cloud & Infrastructure

    Emily Glastra, T-Systems: “Juist voor Europese cloudaanbieders als T-Systems is het belangrijk keuzevrijheid te bieden”

    IT Strategy & Governance

    Glanzende cijfers Microsoft, toch reorganisatie

    Carrière

    Booking.com wint rechtszaak over thuiswerken

    IT Strategy & Governance

    De agent doet precies wat hij mag

    IT Strategy & Governance

    KPN ziet omzet stijgen, zakelijke markt keert terug naar groei

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs