HOB ICT Security heeft de Cisco Partner Award voor SMB & Mid-Market Partner of the Year gewonnen. Cisco reikte dit jaar negentien partnerawards uit aan Nederlandse partners. Met de prijs erkent Cisco hoe HOB ICT Security beveiliging op enterpriseniveau toegankelijk maakt voor de bovenkant van het mkb en het middensegment.
Beveiliging op enterpriseniveau voor het middensegment
Groot genoeg om interessant te zijn voor cybercriminelen, maar zonder de middelen van een multinational: daar bevinden veel Nederlandse organisaties zich. Ze krijgen te maken met dezelfde complexe dreigingen als enterprises, maar beschikken zelden over een securityteam dat groot genoeg is om die op te vangen. HOB ICT Security vult dat gat met managed security services die complexe beveiligingsvraagstukken vertalen naar begrijpelijke, beheerde diensten.
HOB ICT Security bouwde haar expertise op in kritieke sectoren, waaronder de zorg en de transportsector. Dezelfde security- en responsedienstverlening die daar is ontwikkeld, zet het bedrijf nu in voor het middensegment.
Volgens Cisco onderscheidt HOB ICT Security zich doordat het enterprise-security toegankelijk maakt voor middelgrote organisaties, gebaseerd op diepgaande kennis van security en incidentrespons. Klanten worden proactief ontzorgd met hoogwaardige support, en de dienstverlening is aantoonbaar gericht op continuïteit en digitale weerbaarheid.
“Middelgrote ondernemingen vragen om dezelfde robuuste security als enterprises, maar met een persoonlijke, proactieve benadering,” zegt Jeroen Melis, Account Executive bij Cisco. “HOB ICT Security blinkt uit door haar ervaring in complexe uitdagingen en trends naar het middensegment te vertalen. Het bedrijf maakt professionele weerbaarheid toegankelijk voor de motor van onze economie.”
“Deze award is een mooie erkenning voor ons hele team,” zegt Arjan Benschop, directeur van HOB ICT Security. “Cyberdreigingen maken geen onderscheid tussen een ziekenhuis en een transportbedrijf. Wat we in die veeleisende sectoren hebben geleerd, zetten we in om organisaties proactief te beschermen, zodat zij zich kunnen richten op hun organisatie. Die aanpak maakt ons de partner voor het middensegment, maar ook daarbuiten weten organisaties ons te vinden wanneer het om hun digitale weerbaarheid gaat. Samen met Cisco blijven we bouwen aan een digitaal weerbaar Nederland.”
Meer lezen