Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Operating Systems

Cadac Group introduceert Organice Publish

04 maart 2008 - 10:50ActueelOperating SystemsCadac
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

De Cadac Group, een Microsoft Gold Certified Partner en ontwikkelaar van op SharePoint gebaseerde engineering document management oplossingen, introduceert Organice Publish.

Deze nieuwe module in het product portfolio van Organice kan documenten die zijn opgeslagen in SharePoint publiceren naar een andere SharePoint bibliotheek of naar een andere interne of externe SharePoint site. Documenten kunnen gepubliceerd worden in hun eigen formaat, maar ze kunnen ook geconverteerd worden naar een onafhankelijk bestandsformaat zoals PDF of DWF, zodat ze makkelijk door anderen geopend en bekeken kunnen worden zonder dat daarbij de originele applicatie nodg is. Gepubliceerde documenten kunnen eenvoudig gedistribueerd, nauwkeurig geprint en veilig en langdurig gearchiveerd worden.

Organice Publish is met name geschikt voor organisaties die hun documenten in SharePoint beheren en deze documenten moeten delen en uitwisselen met andere (externe) project leden. Hierbij is het vaak ongewenst om documenten in hun eigenlijke formaat te delen, omdat anderen de documenten niet mogen wijzigen, of omdat zij niet de beschikking hebben over de bijbehorende applicatie. Ook vanwege archiveringseisen is het verstandig om documenten te archiveren in een bestandsformaat dat de tand des tijds kan weerstaan, zoals PDF/A. Paul Smeets, Manager Operations bij Organice: ‘Organice Publish automatiseert het publiceren en converteren van documenten en bespaart organisaties die nu veel documenten handmatig publiceren enorm veel tijd en kosten.’ Het originele en gepubliceerde document worden inclusief metadata opgeslagen en beheerd in SharePoint, waarbij hun onderlinge relatie wordt vastgelegd. Dit garandeert dat wijzigingen op het originele document ook worden doorgevoerd op het gepubliceerde document. Organice Publish is in staat MS Office 2003, Office 2007, AutoCAD en AutoCAD LT bestanden te converteren naar PDF, PDF/A en DWF.

Organice Publish is beschikbaar voor klanten vanaf maart 2008.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Windows 10
    Operating Systems

    Microsoft verlengt Windows 10-updates voor consumenten, bedrijven blijven betalen

    Operating Systems

    Eén iot-toestel op vijf bevat minstens één kwetsbaarheid

    Linux
    Operating Systems

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Phishing fastfood vis
    Operating Systems

    Kort: Digitalisering overheid gaat traag, phishing by McDonald’s (en meer)

    Operating Systems

    Koepelorganisatie Linux in Nederland opgericht

    Operating Systems

    Een ai-wachter in je besturingssysteem: slim, maar ook betrouwbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs