Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Claranet start dienst voor applicatiebeheer

13 februari 2008 - 10:35ActueelCloud & InfrastructuurClaranet

Claranet, leverancier op het gebied van het ontwikkelen en beheren van oplossingen in de communicatie- en informatietechnologie, neemt bedrijven het applicatiebeheer volledig uit handen. De dienst wordt via resellers verkocht.

Met Claranet’s nieuwe dienst Managed Applications wordt de performance van applicaties binnen complexe ICT-infrastructuren volledig beheerd en geoptimaliseerd. Claranet komt met Managed Applications tegemoet aan de steeds hogere eisen die bedrijven aan de beschikbaarheid van applicaties stellen.
Onderzoek door Claranet wijst uit dat bijna de helft van alle ICT-problemen tijdens het ontwikkelen en onderhouden van (web)systemen voortkomt uit het gebruik van de applicatie. Hiernaast zijn ICT-managers binnen bedrijven zo’n anderhalf uur per dag kwijt met betrekking tot de performance en beschikbaarheid van applicaties. Hiermee lopen de kosten van ICT binnen bedrijven jaarlijks hoog op. Vaak hebben bedrijven te maken met diverse servers en systemen waarop verschillende applicaties draaien.
Binnen een Managed Applications-contract ontwerpt en bouwt Claranet netwerkarchitecturen van applicatie tot eindgebruiker. Door het 24 uur per dag monitoren en beheren van de applicaties en de omgeving waarbinnen deze draaien kan deze vaak bedrijfskritische software zonder problemen functioneren.

Claranet adviseert bedrijven over de juiste ICT-oplossing die aansluit bij de behoeftes van het bedrijf. De diensten van Claranet kunnen snel meegroeien wanneer de bedrijfssituatie daarom vraagt. Applicaties kunnen als component geleverd worden of als end-to-end oplossing. De diensten van Claranet bieden een standaard Service Level Agreement (SLA) van minder dan 20 minuten voor het ontdekken van een fout binnen de applicaties. Een SLA van minder dan twee uur wordt gesteld om de problemen te verhelpen.
"Applicatie- en servermanagement is een tijdrovende en altijd weer terugkerende taak binnen bedrijven", zegt Bert Bekker, commercieel directeur bij Claranet. "ICT-afdelingen binnen bedrijven spenderen een groot deel van hun tijd aan dit beheer. Door outsourcing naar Claranet’s Managed Applications kunnen ICT-managers zich meer focussen op werkzaamheden die meer toegevoegde waarde voor de bedrijfsstrategie hebben."

Meer over

DienstenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs