Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

SNT en Trinicom sluiten overeenkomst

31 januari 2007 - 08:56ActueelCloud & InfrastructuurKana
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Klantcontact software specialist Trinicom en facilitair callcenter SNT hebben een Global Strategic Agreement getekend. De overeenkomst houdt in dat SNT de multichannel contact software van Trinicom, genaamd T5, wereldwijd kan inzetten.

In België past SNT inmiddels met succes T5 toe voor verschillende klanten. In de Nederlandse vestigingen wordt de software momenteel geïmplementeerd.

Met de ingebruikname van T5 wil SNT zijn portfolio inzake multi channel management efficiënter organiseren en verbreden. Het feit dat T5 modules biedt voor de afhandeling van klantcontacten via àlle kanalen speelde ook mee in de keuze. Uiteindelijk zal SNT de software van de T5 knowledgebase gebruiken als basis voor de ‘total CRM'-applicatie Superscreen die momenteel ontwikkeld wordt. SNT biedt zijn klanten hiermee een totaaloplossing voor alle kanalen. In vergelijking met andere oplossingen sloot T5 bovendien het beste aan bij de bedrijfsvoering van SNT, vanuit het oogpunt van efficiëntieverbetering, kostenvermindering en het brede portfolio.

Geert Crooijmans, Commercieel manager bij SNT in België: "We waren blij verrast met de snelle implementatie van T5. Onze agenten zijn bovendien heel positief over de gebruiksvriendelijkheid ervan. De eerste ervaringen in België zijn dermate bevredigend dat het besluit om T5 ook in onze andere vestigingen te gaan gebruiken snel genomen was. Afgezien van het feit dat we T5 uiteindelijk als totaaloplossing voor al onze klanten willen inzetten hopen we ook samen met Trinicom na te kunnen denken over extra mogelijkheden, zoals het genereren van uitgebreide rapportages en ondersteuning bij het opstarten van nieuwe klanten."

Wilco Rietberg, CEO van Trinicom: "SNT behoort tot de grootste aanbieders als het gaat om afhandeling van multichannel klantcontacten. Deze strategische overeenkomst tussen SNT en Trinicom, de marktleidend softwareaanbieder op dat gebied, is dus een logische stap. Met onze software kan SNT, als ervaren partner voor bedrijven die hun klantcontact aan SNT hebben uitbesteed, haar missie om "het meeste uit het klantcontact te halen" prima realiseren. Wij zijn er dan ook zeker van dat deze overeenkomst voor SNT de gewenste resultaten zal opleveren."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs