Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Online beleggen bij Saxo Bank met A10 ADC

29 mei 2015 - 05:19AchtergrondCloud & InfrastructuurA10 Networks
externe partij
externe partij

Saxo Bank implementeert een Application Delivery Controller (ADC)-oplossing van A10 Networks, om de verwerkingssnelheid voor online beleggen te garanderen. Deze biedt 30 Gbps laag 4-7 verwerkingscapaciteit en netwerkintelligentie in alle datacenters van het bedrijf, voor hoge beschikbaarheid en performance. In 2014 verwerkte Saxo Bank 22,5 miljoen opdrachten, met een totale waarde van honderden miljarden Euro’s.

Saxo Bank was in 1992 één van de eerste financiële dienstverleners die particuliere beleggers via een online-handelsplatform dezelfde mogelijkheden ging aanbieden als aan professionele investeerders. Sindsdien is het bedrijf uitgegroeid tot een bank gespecialiseerd in beleggingen en investeringen voor internationale klanten. Eind 2014 heeft Saxo Bank in Nederland de Gouden Stier voor beste broker gewonnen.

Volledig redundante infrastructuur
De kern van het Saxo beleggingsplatform bestaat uit een volledig redundante infrastructuur van datacenters, switches, servers en applicaties, die zowel per locatie als land fysiek gescheiden zijn. Via deze infrastructuur worden zo’n dertigduizend financiële instrumenten in meer dan twintig talen verhandeld. Waarvan een deel onder de merknaam van ruim honderd andere financiële dienstverleners in de wereld.

Voor Saxo Bank is het kunnen managen van al het applicatieverkeer van cruciaal belang. Omdat de support op eerder gebruikte Cisco ACE-apparatuur ophield, is men na het vergelijken van verschillende alternatieven bij A10 Networks terechtgekomen. ‘Wij hebben een ‘application delivery’-oplossing gekozen die op basis van uitvoerige ‘proof of concept’ en prestatietesten het beste aan al onze vereisten voldeed, aldus éen woordvoerder van de bank.

Een ander belangrijk voordeel van de A10 Networks oplossing voor Saxo Bank, is de secure sockets layer (ssl) offloading capaciteit. Daarmee kan men kritische encrytieprocessen van applicatieservers verplaatsen naar snelle A10 hardware. Tijdens de uitgevoerde testen zijn enkele tienduizenden van deze sessies met 2K encryptiesleutels verwerkt. Verder gebruikt de bank ook aFleX-scripting met GSLB-functionaliteit voor multi-site load balancing.

Meer over

SSLSwitchesTesting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Personeelskosten en cloudgebruik drijven ict-kosten gemeenten op

    OpenAI atlas
    Data & AI

    Hello Atlas, bye bye Chrome?

    Cloud & Infrastructuur

    Chipconflict tussen Nederland en China legt VW-fabrieken lam

    Cloud & Infrastructuur

    Checklist overstappen naar Europese cloudomgeving

    cloud zonder geheugen
    Cloud & Infrastructuur

    In de cloud zonder geheugen

    Cloud & Infrastructuur

    Nederland en China zoeken uitweg in escalerende Nexperia-crisis

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs