Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Covide Update naar 8.2 (stable)

27 augustus 2008 - 09:55ActueelCloud & InfrastructuurCovide

Onlangs heeft de technisch projectleider van Covide Michiel van Baak de release van Covide 8.2 (stable) aangekondigd op woensdag 27 augustus 2008. Covide is een geïntegreerde web-based totaaloplossing voor CRM, Groupware, VoIP-telefooncentrale en websitebeheer inclusief zoekmachinetools.

Bij de release van Covide 8.1 in januari van dit jaar werd vanuit de kerngroep van het project gemeld, dat het project op dat moment zover gereed was, dat de focus verlegd kon gaan worden van ontwikkelen naar marketen. Dat het ontwikkelteam sindsdien niet stil heeft gezeten blijkt uit de uitbreidingen en verbeteringen die versie 8.2 met zich mee brengt. Opvallend zijn vooral de compleet nieuwe module Campagne Management, de geheel vernieuwde agenda en geheel vernieuwde basis onder het adresboek.
De module Campagne Management blijkt een complete outbound callcentre functionaliteit te zijn. Mogelijk door de in Covide al aanwezige integratie van CRM, Groupware en VoIP-PBX. Deze verrassende uitbreiding zorgt ervoor, dat ook kleinere bedrijven vanaf nu in staat zullen zijn om een heel complete en geïntegreerde marketingactie direct mail, e-mail en telefonie zelf te organiseren en uit te voeren.
De nieuwe agenda sluit naadloos aan bij alle bekende agendastructuren en in het adresboek is de vroeger aanwezige scheiding tussen de adresgegevens op de relatiekaart en die op de businesscards eindelijk opgeheven. Zowel voor wat betreft de agenda als het adresboek zijn dit enorme verbeteringen.
Naast de genoemde zaken zijn ook kleinere verbeteringen gerealiseerd. Zo heeft de supportmodule als nu de mogelijkheid om als serviceformulier voor monteurs op de weg dienst te doen. Zowel elektronisch als via print. Terwijl de salesmodule is uitgebreid door vergaande integratie met vooral de projectmodule.
Tenslotte is zeer noemenswaardig de uitbreiding van de zoekmogelijkheden binnen Covide. Zo kan in versie 8.2 met één zoekopdracht gezocht worden in adresboek, agenda, notities, e-mail, e-mailbijlagen, bestandssysteem, opgeslagen bestanden, projecten, salesitems, support- en servicegegevens en alle archieven.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Kort: Zweeds Vitec koopt Autonet, Plate ruimt AWS in voor Info Support (en meer)

    Data & AI

    OpenAI jaagt op miljarden voor megabeursgang terwijl ai-wedloop escaleert

    Overheid

    CDA en D66: meer opvolging van AcICT-adviezen 

    Werkplek & Beheer

    Microsoft 420 miljard minder waard

    Cloud & Infrastructuur

    Overname Solvinity hangt aan zijden draadje

    Software & Development

    Kort: Jaarcijfers SAP, ServiceNow en IBM, samenwerking DNA Services en Qargo (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs