Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Networking & Connectivity » Networking

Rocketlinx komt met nieuwe Ethernet-switches

08 april 2013 - 09:42ActueelNetworkingKoning & Hartman
externe partij
externe partij

Koning & Hartman introduceert een tweetal nieuwe Gigabit Unmanaged Ethernet switches. Het gaat om de Rocketlinx ES8105-GigE en ES8108-GigE. Deze etherswitches zijn bij uitstek geschikt voor industriële en IP-surveillance-applicaties.

De Rocketlinkx Ethernet-switches zijn dankzij hun robuuste uitvoering ideaal voor veeleisende applicaties. De switches kennen een zeer breed temperatuurbereik (maximaal -25  tot +70 graden Celsius) en een hoge betrouwbaarheid met een MTBF van tenminste 45 jaar. De nieuwe Rocketlinkx switches hebben respectievelijk vijf of acht 10/100/1000 Ethernet-poorten, zijn plug & play en zijn dus een goede oplossing voor industriële en IP-surveillance-applicaties die vragen om betrouwbaarheid en een hoge bandbreedte voor ononderbroken data-overdracht. De switches ondersteunen QoS, zijn uitgevoerd met een redundante voeding en een special alarm contact voor foutmeldingen.

De producent van deze Ethernet switches is Comtrol. Comtrol is een expert op het gebied van ‘device connectivity’ en voorziet in een scala aan industriële netwerkproducten, seriële device servers en ethernet gateways met support voor Profinet en Modbus. Hun oplossingen worden veelvuldig toegepast bij projecten in de industrie, security, energie opwekking, traffic en broadcast.

De producten van Comtrol zijn te vinden in de webshop van Koning & Hartman. Door de toevoeging van de Rocketlinkx Ethernet-switches beschikt de webshop van Koning & Hartman nu over het totale product portfolio van Comtrol.

Meer over

Networking

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Eén reactie op “Rocketlinx komt met nieuwe Ethernet-switches”

    1. Maarten Oberman schreef:
      14 april 2013 om 17:31

      Jammer dat ze geen PoE, power over Ethernet ondersteunen.

      Juist omdat ze zelf een redundante voeding hebben is dat een gemis. Centrale voeding is mede gezien de redundant voeding die de switch al heeft makkelijker, beter te organiseren dan lokale voeding van aan te sluiten IP apparaten.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    OT Infrastructure

    OT-patchmanagement herzien: beheersing...

    Kwetsbaarheden in software en firmware zijn onvermijdelijk, ook binnen OT-omgevingen. De manier waarop organisaties hiermee omgaan, bepaalt echter of die kwetsbaarheden daadwerkelijk leiden tot verhoogd risico.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Networking

    Kort: CSR bezorgd over vitale infrastructuur, QuTech brengt quantumprocessor Tuna-177 uit (en meer)

    datacenter groei
    Networking

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Networking

    Ridderorde voor it’ers Akkerhuis, Bongers en Koolen

    Networking

    ‘Punt-nl’ viert 40-jarig jubileum

    Networking

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Networking

    EY pleit voor verplichte e‑facturatie Nederlandse ondernemers vanaf 2030

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs