Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
SEM software

Berichten sturen vanuit zorginstelling met SEM

31 januari 2013 - 19:09ActueelSoftware & Development
externe partij
externe partij

In het streven om patiënten in zorginstellingen zoals ziekenhuis, verpleegtehuis, aanleunwoningen et cetera de mogelijkheid te bieden om op een simpele wijze met het thuisfront te communiceren heeft Happy Software SEM op de markt gebracht. Aangezien zorg al duur genoeg is kunnen mensen als alternatief voor e-mailen, chatten, bellen en sociale netwerken nu ook gebruikmaken van deze gratis oplossing

De zorginstellingen krijgen van Happy Sopftware kosteloos het softwarepakket SEM waarmee patiënten eenvoudig berichten met familie en vrienden kunnen uitwisselen. Via een centrale webpagina kunnen berichten door familie en vrienden verstuurd worden. Het softwarepakket SEM (Simple Exchange Messages) bestaat uit een aantal componenten die samen de basis van dit softwaresysteem vormen. Met behulp van deze componenten kunnen berichten van en naar patiënten in zorginstellingen op een veilige manier verstuurd en ontvangen worden. SEM is gebaseerd op het client/server model.

Een groot voordeel van client/server technologie is onder andere dat het ook berichten naar offline clients kan sturen. Belangrijkste kenmerken van het pakket zijn: client/server technologie, meer dan duizend gelijktijdige verbindingen (afhankelijk van server configuratie), versturen berichten naar offline gebruikers, gebruikers authenticatie via wachtwoord, berichtenarchief aan de client kant, zoeken van berichten, sterke encryptie van netwerk verkeer en netwerk data compressie. 

Meer over

AuthenticatieEncryptie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Europese beurzen voor grensverleggend UvA-onderzoek in it

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    ActueelOverheid

    Gemeente Breda verruilt Centric voor Unit4

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Elastique op Sri Lankaans avontuur, Panasonic helpt The AA, Main koopt Carwise-duo (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs