Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Highside Telecom levert VoIP aan Microsoft-klanten

30 mei 2007 - 07:24ActueelCloud & InfrastructuurHighside TelecomMicrosoft
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Highside Telecom, een Nederlandse telecom-operator en -leverancier van telefonie- en VoIP-oplossingen voor de zakelijke markt, zal ondersteuning bieden aan klanten van Microsoft Office Communications Server 2007.

Hierover zijn vorige week afspraken gemaakt tussen Highside Telecom en Microsoft.

Microsoft Office Communications Server 2007 is een Unified Communications-concept dat bedrijven de mogelijkheid biedt om verschillende vormen van communicatie zoals e-mail, instant messaging, mobiele en VOIP-telefonie, en audio-, video- en webconferenties met elkaar te verbinden. Als cliëntapplicatie wordt hiervoor de Microsoft Office Communicator 2007 gebruikt.  Highside Telecom zal voorzien in de koppeling tussen Microsoft Office Communications Server 2007 en het publieke telefonienetwerk. Tevens kunnen bedrijven gebruik maken van Highside Telecom's VOIP-netwerk. Hiermee biedt Highside Telecom bedrijven de technische ondersteuning om vanuit de verschillende Microsoft Office-applicaties eenvoudiger klanten, partners en collega's te benaderen en met ze te communiceren.

Voor Unified Communications biedt Highside Telecom ondersteuning aan de volgende producten:
– Microsoft Office Communications Server 2007, een real-time Unified Communications platform dat de mogelijkheid biedt tot aanwezigheidgebaseerde VOIP-diensten en koppelingen met externe partners op basis van Session Initiation Protocol (SIP).
– Microsoft Office Communicator 2007, cliëntapplicatie die met de Microsoft Office Communications Server 2007 samenwerkt en bestaat uit een gecombineerde bedrijfsmessaging-applicatie en softphone voor netwerk en telefonie.  Microsoft Office Communicator 2007 zal beschikbaar zijn als desktop-, browser-, en Windows Mobile(r)-gebaseerde versies.
– Quintum VOIP-gateways, VOIP-gateways van Quintum Technologies, waarvan Highside Telecom distributeur is in de BeNeLux, worden gebruikt voor de koppeling met het publieke telefonienetwerk.

"Het Unified Communications-concept van Microsoft sluit goed aan bij de visie van Highside Telecom voor VOIP-diensten aan het bedrijfsleven. Highside Telecom zal samen met zijn partners in Nederland en België ondersteuning bieden. Met onze ervaring op het gebied van telefonie en VOIP zijn we in staat om bedrijven een stabiele aansluiting te bieden vanuit Microsofts Office Communications Server 2007", aldus Francois Schenkels, directeur van Highside Telecom.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    big tech
    ActueelOverheid

    Na ingreep Microsoft bij ICC: kabinet waarschuwt voor afhankelijkheid Amerikaanse tech

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    Vrouwe Justitia
    ActueelCloud & Infrastructuur

    VMware haalt bakzeil bij Haagse rechter om Rijkswaterstaat

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    Ontslagen
    ActueelCarrière

    ASML ontslaat it-manager om dubbelrol, IFS brengt ai-agent naar fabrieksvloer (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs