Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

CryptoCard tekent contract met Channel Concepts

07 mei 2007 - 10:46ActueelSecurity & RiskChannel ConceptsCryptoCard
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

CryptoCard’s Two-Factor Authentication-producten maken het eenvoudig en betaalbaar om eenvoudig te hacken statische wachtwoorden op Windows-, Mac- en Linux-platformen op te lossen.

CryptoCard (http://www.cryptocard.com/), leverancier van authenticatie-technologie voor heterogene netwerken, maakt bekend een distributie overeenkomst te hebben gesloten met Channel Concepts, een leidende Value Added Distributor in Nederland. Deze strategische samenwerking geeft Channel Concepts de mogelijkheid om CryptoCard's two-factor authenticatie oplossingen in Nederland te distribueren.
De producten van CryptoCard zijn speciaal ontwikkeld om te voorzien in serieuze behoeftes, waar Linux en Mac werkstations vaak voor komen in een gemengde Windows omgeving. CryptoCard's two-factor authenticatie tokens maken het eenvoudig om op een kosteneffectieve manier zwakke statische wachtwoorden te vervangen door een willekeurig gegenereerd wachtwoord bij elke aanmelding. Omdat eenmalige wachtwoorden niet opnieuw gebruikt kunnen worden door hackers en niet onthouden hoeven te worden door gebruikers, verminderen zij de kosten voor helpdeskfaciliteiten voortkomend uit het moeten resetten van vergeten wachtwoorden en de beveiligingsrisico's door het opschrijven ervan.
"Ik ben al vele jaren actief in de distributie van oplossingen gebaseerd op A-leveranciers, maar het kwaliteitsbewustzijn en de robuustheid van de producten van CryptoCard hebben mij bijzonder positief verrast", zegt Bart van Rheenen, ceo van Channel Concepts. "Ik ben erg verheugd over deze samenwerking omdat de two-factor authenticatie-oplossingen van CryptoCard het voor het resellerkanaal van Channel Concepts eenvoudig maken om een gebruiksvriendelijk, eenvoudig te beheren en betaalbaar alternatief te leveren voor statische wachtwoorden – de zwakste schakel in elke beveiligingsoplossing", vervolgt Van Rheenen. "CryptoCard heeft haar commitment naar het kanaal bewezen door het bieden van erg goede marges, en Channel Concepts verwacht een aanmerkelijke groei te kunnen realiseren in deze groeiende markt."
"CryptoCard is trots dat een gewaardeerde distributeur als Channel Concepts de authenticatie-producten van CryptoCard heeft toegevoegd aan haar productportfolio", zegt Neil Hollister, ceo van CryptoCard. "Channel Concepts begrijpt dat de enige manier om de beveiliging van een systeem te garanderen is om elke gebruiker te identificeren en dat de authenticatie-technologie van CryptoCard de Nederlandse resellers in staat stelt om dit te realiseren voor Windows, Mac en Linux gebruikers", vervolgt Hollister. "CryptoCard heeft het laatste jaar wereldwijd een grote groei gerealiseerd voor haar producten, en deze overeenkomst zal haar aanwezigheid in Europa verder vergroten."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Emily Glastra, T-Systems: “Juist voor...

    Digitale soevereiniteit staat hoog op de agenda van Nederlandse overheden en bedrijven. Maar voor grote organisaties is afscheid nemen van Amerikaanse hyperscalers niet altijd nodig of realistisch. Cruciaal is keuzevrijheid...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Meer technologie leidt niet altijd tot betere cyberweerbaarheid

    Data & AI

    ‘Agentic ai? De meeste socs draaien nog op plakwerk van medewerkers’

    Security & Risk

    Kort: Waag lanceert sociale-mediaplatform zonder Big Tech-algoritmes, Wtta-regeling van kracht (en meer)

    Security & Risk

    Politie over hack Ahold Delhaize: er is geen reden om aangifte uit te stellen

    Cloud & Infrastructure

    Nederlandse leger vervangt over twee jaar Palantir

    Security & Risk

    Noord-Koreaanse it’ers doen zich voor als Europese thuiswerkers

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs