Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Cisco WebEx breidt ondersteuning Collaboration Suite uit voor Apple Mac-gebruikers

17 april 2008 - 07:203 minuten leestijdActueelInnovatie & TransformatieCisco

WebEx Communications, marktleider in on-demand collaboration-oplossingen, breidt de ondersteuning voor Apple Mac-gebruikers uit naar alle applicaties in zijn productreeks voor processamenwerking.

Deze productreeks omvat WebEx Meeting Center, WebEx WebOffice, WebEx Event Center, WebEx Training Center, WebEx Sales Center en WebEx Support Center. Al deze applicaties ondersteunen nu het Mac OS X Leopard-platform en de Safari 3-browser. De supportuitbreiding is onderdeel van de voortdurende aandacht die Cisco WebEx geeft aan multiplatformondersteuning en aan zijn groeiende klantenbestand van Mac-gebruikers. Meer informatie hierover is te vinden op www.webex.com/go/macpage.

"Apple Mac speelt een steeds grotere rol binnen bedrijven, het Mac-gebruik is het afgelopen jaar verdubbeld", zegt Ilan Kasaan, directeur Product Managemet bij Cisco WebEx. "Onze klanten moeten verzekerd zijn van een succesvolle ervaring. Wij upgraden daarom onze oplossingen voortdurend om aan de eisen van ons continu groeiende klantenbestand tegemoet te komen."

De uitgebreide ondersteuning voor Mac OS X Leopard geldt voor de gehele Cisco WebEx Collaboration Suite. Hiermee krijgen Mac-gebruikers de betrouwbaarheid, snelheid en ondersteuning die ook pc-gebruikers van Cisco WebEx gewend zijn. Specifieke functies zijn de volgende.

Makkelijker opstarten en sneller samenvoegen binnen WebEx Meeting Center.
Betere prestatiedeling van de desktop/applicatie in WebEx Meeting Center.
Betere prestatiedeling in WebEx Training Center, WebEx Event Center en WebEx Sales Center.
Tot zes videoconferentiekanalen binnen een WebEx Meeting Center-sessie.
Betere 3D-animaties in gedeelde Keynote-documenten binnen de WebEx-suite.
Verbeterde geluidskwaliteit voor VoIP en audio-uitzendingen binnen de WebEx-suite.
Doordat de Mac in een beperkt aantal bedrijven werd gebruikt, is de Mac-ondersteuning wat achtergebeleven. Op dit moment neemt het Mac-gebruik echter aanzienlijk toe. Daarom heeft Cisco WebEx zijn ondersteuning voor dit platform uitgebreid voor alle pakketten. De afgelopen drie jaar heeft WebEx nieuwe functionaliteit en aanvullende ondersteuning voor Mac-gebruikers toegevoegd. Door dit marktsegment sterker te ondersteunen, blijft het bedrijf de concurrentie voor. Onlangs kondigde WebEx aan dat de ‘remote access’-oplossing WebEx PCNow nu ook pc-naar-Mac, Mac-naar-pc en Mac-naar-Mac ondersteunt. Datzelfde geldt voor Apple iPhone-sessies.

Gratis 14-dagenprobeerversies van de Cisco WebEx collaboration-diensten zijn te vinden op www.webex.com/go/macpage. Op de website www.webex.com/go/pcnowtrial is meer informatie te vinden en kunnen bezoekers zich registreren voor de gratis PCNow 30-dagenversie.

Cisco WebEx biedt on-demand samenwerkingsapplicaties voor individuele gebruikers, kleine bedrijven en grote organisaties. Cisco WebEx-applicaties combineren zowel synchrone als asynchrone samenwerkingsmogelijkheden en stellen bedrijven in staat het web te gebruiken als een efficiënt kanaal voor interactie met klanten, partners en medewerkers. WebEx Connect, het eerste collaboratieve on-demand platform, stelt ontwikkelaars en klanten in staat meerdere applicaties te integreren. Zij kunnen zo krachtige ‘mashup’-samenwerkingsoplossingen creëren voor webgebaseerde, lokale en desktopapplicaties. WebEx Connect brengt mensen, processen en gegevens samen in een collaboratieve werkomgeving, ontworpen voor de werknemers van nu.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Innovatie & Transformatie

    Van ai-experiment naar succesvolle use-case (maar waar begin je?)

    Data & AI

    Brein en bytes in perfecte harmonie: Advanced Neural Control won Computable Award 2025

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    informatiebeveiliging proactieve zorg
    Innovatie & Transformatie

    6 bedrijven, 230 miljoen per jaar – en niemand die zich afvraagt wat er gebeurt als er eentje omvalt

    Innovatie & Transformatie

    Nokia trekt aandacht op MWC26 met ai-ran en goedkopere 5G

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs