Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Product: 10 Gbps Intrusion Prevention-systeem

09 april 2008 - 10:00ActueelCloud & InfrastructuurJuniper Networks
Henk Boot
Henk Boot

Juniper Networks introduceert een nieuwe productfamilie van IDP appliances (Intrusion Detection and Prevention). Deze bieden hoge doorvoer, krachtige prestaties en een hoge poortdichtheid. De nieuwe appliances stellen bedrijven in staat een veilige netwerkomgeving te creëren. Dat is mogelijk door complete beveiliging van de rand van het netwerk tot aan de kern. Met de appliances kan een organisatie het dataverkeer dat het netwerk passeert, identificeren, beveiligen en beheren.

Bedrijven kunnen niet meer zonder veilige toegang tot bedrijfskritische applicaties en diensten. Tegelijkertijd willen ze niet het risico lopen dat ze data kwijtraken of dat de bedrijfsactiviteiten verstoord worden. Zij richten zich dan ook op het beschermen van hun netwerken tegen bedreigingen, zonder dat dit de prestaties negatief beïnvloedt. De IDP appliances van Juniper maken gebruik van breed erkende ‘stateful’ detectie- en preventietechnieken. Daarmee voorkomen ze dat wormen, trojans, spyware, keyloggers en andere malware het netwerk binnendringen of zich via geïnfecteerde gebruikers verspreiden.`

De nieuwe Juniper Networks IDP 8200 biedt een doorvoer van 10 Gbps. Het is daarmee geschikt voor grote bedrijven en serviceproviders. Dit model is niet alleen inzetbaar aan de randen van het netwerk, maar ook in de kern, om daar het verkeer binnen het bedrijfsnetwerk te controleren. Door de flexibiliteit van modulaire I/O, de ingebouwde bypass-features en de scheiding tussen control- en data plane-ontwerp is de IDP 8200 inzetbaar bij veeleisende netwerken.

Bypassmogelijkheden

IDP 75, 250 en 800 bieden hoogwaardige IPS-mogelijkheden voor een brede reeks van klanten: van kleine en grote bedrijven tot en met veeleisende serviceproviders. Deze appliances omvatten ingebouwde bypassmogelijkheden voor continue netwerkconnectiviteit, zonder de overhead of kosten van een externe
bypassoplossing. De nieuwe IDP appliances ondersteunen gecoördineerde bedreigingscontrole met Unified Access Control en Secure Access SSL VPN van Juniper.

De IDP-producten van Juniper zijn te beheren met de Juniper Networks NetScreen-Security Manager (NSM). Dit is een gecentraliseerde, op regels gebaseerde beheeroplossing voor fijnmazige controle van systeemgedrag.

Meer over

Netwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    KPN Datacenter, 1 A. Hofmanweg, Haarlem
    Innovatie & Transformatie

    KPN investeert tot 2030 vijf miljard in digitale infrastructuur

    Cloud & Infrastructuur

    Ndr-specialist ExtraHop komt naar Benelux

    Cloud & Infrastructuur

    Wie weet welk poortje open staat?

    Cloud & Infrastructuur

    Kyndryl lijft Solvinity in

    Innovatie & Transformatie

    Schaduw-ai en het risico voor organisaties

    Data & AI

    Kort: OpenAI en AWS sluiten miljardendeal, Microsoft zet ai-hub op in VAE (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs