Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Partnership FoneWell en TBE Solutions

21 oktober 2008 - 11:39ActueelCloud & InfrastructuurFonewell
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Fonewell is verheugd om TBE Solutions te verwelkomen als nieuw WellPoint, Gecertificeerd FoneWell dealer

TBE Solutions, een zeer gerenommeerd en gespecialiseerd netwerk, installatie en telecommunicatiebedrijf gevestigd te Eindhoven is eveneens enthousiast over dit partnership. Van Schayk, directeur TBE: "Dit is een goede aanvulling op ons telecommunicatie portfolio. FoneWell is een telecomprovider die een intelligente hosted VoIP oplossing biedt. Een oplossing voor klanten die geen omkijken willen hebben naar een eigen telefooncentrale. De centrale wordt door Fonewell beheerd en zij dragen er zorg dat deze geheel naar uw wens wordt ingericht."

Al enkele jaren wordt de term VoIP (Voice over IP) in de media en vakbladen te pas en te onpas gecommuniceerd. Ondernemers weten vaak niet goed wat zij aan moeten met deze technologie en wat het hen nu oplevert. Door het heldere aanbod van FoneWell, een betere telefonische bereikbaarheid inclusief GSM-integratie, weet de ondernemer precies waar hij aan toe is. Ook qua maandelijkse telefoniekosten is er absolute duidelijkheid.

Fremeijer, directeur FoneWell: "Wij hebben juist voor TBE gekozen vanwege de totaaloplossingen die zij biedt in de zakelijke markt. Een ondernemer wil geen zorgen over zijn mobiele en vaste telecommunicatie, hij wil gewoon dat het werkt. Daarnaast is TBE een gespecialiseerde telecomonderneming die haar sporen heeft verdiend in deze markt als kwaliteitaanbieder. De kans van slagen van onze telefoniedienst is daardoor ook groot."

FoneWell en TBE gaan in eerste instantie de bedrijven die reeds klant zijn bij TBE benaderen met een scherp aanbod inclusief GSM integratie. Fremeijer; "Wij hebben een unieke feature voor vaste telefonie, genaamd GSM-integratie. Ondernemers zijn dan op hun directe vaste telefoonnummer overal, waar dan ook in de wereld, bereikbaar met doorschakelmogelijkheid."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Atos trekt zich terug uit Zuid-Amerika

    Innovatie & Transformatie

    Browsers in iot-apparaten jaren achter met updates

    deal ceo
    Software & Development

    Kort: Miljoenenorder Alliander voor TCS, IBM en IFS, investering in dronehardware-expert Vydar (en meer)

    Carrière

    Lou Gerstner, redder van IBM, overleden

    Safety Culture Ladder SCL
    Cloud & Infrastructuur

    Federatieve cloud is minder ver weg dan je denkt

    Cloud & Infrastructuur

    Computable Kerstpuzzel 2025 ‘Van A tot Z’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs