Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

MITEL koppelt software los van hardware

05 november 2009 - 08:02ActueelCloud & InfrastructuurMitel Networks

nder de naam Series X slaat Mitel een nieuwe richting in met zijn strategie. Communicatiesoftware wordt daarbij ‘losgekoppeld’ van hardware en is daarmee onafhankelijk in te zetten.

e klant beschikt zo over meer keuzevrijheid waardoor complexiteit en kosten afnemen. Daarnaast wordt het mogelijk Mitel-applicaties verder met elkaar te integreren. De vernieuwde strategie omvat diverse communicatietoepassingen waarmee de productiviteit van medewerkers verbetert en flexibiliteit toeneemt.
Mitel Dynamic ExtensionAls eerste resultaat van de nieuwe strategie introduceert Mitel Dynamic Extension. Deze applicatie gaat verder dan Fixed Mobile Convergence (FMC) en zorgt ervoor dat het niet meer uitmaakt via welk (mobiel) toestel de medewerker bereikbaar is. Alle apparaten zoals gsm, bureautoestel (van Mitel of andere leverancier) of de analoge telefoon thuis, zijn beschikbaar via één nummer. Aan dit nummer is slechts één voicemailbox gekoppeld. Hiermee neemt de persoonlijke bereikbaarheid, beheersbaarheid en flexibiliteit sterk toe. Mitel Dynamic Extension is te integreren in Mitel Communications Director software en is beschikbaar op het Mitel 3300 IP Communications Platform (ICP) of een standaard server van Sun, HP, of IBM.
Doordat hardware en software vanaf nu onafhankelijk van elkaar inzetbaar zijn, wordt het ook eenvoudiger Mitel- applicaties te integreren met andere softwaretoepassingen. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk location based services of presence applicaties eenvoudig te combineren met Mitel communicatiesoftware. Tevens krijgt een klant meer keuzemogelijkheden als het gaat om de aangesloten hardware. Naast de Mitel 3300 wordt onder meer de hardware van Sun, HP en IBM nu door Mitel’s software ondersteund. Dit heeft als voordeel dat de klant optimaal gebruik kan maken van de Mitel functionaliteit, zonder daar een geheel nieuw hardwareplatform voor te hoeven aanschaffen. Dit scheelt enerzijds investeringskosten – als er al een server staat – en anderzijds bespaart het energie. Eén server verbruikt immers minder stroom en heeft ook minder koeling nodig dan twee.
Gijs Borsboom, Sales Director Nothern Europe: "Voor Mitel’s strategie is de loskoppeling van hard- en software van fundamenteel belang. Hierdoor zijn wij in staat onze software steeds beter te combineren met bijvoorbeeld branchetoepassingen, maar anderzijds biedt dit ook de mogelijkheid ons in toenemende mate op hosted telefonie te richten"

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Bert Hubert: over nerds versus bestuurders

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Odin koopt Proxsys (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs