Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

The Phone House verkoopt Dell

15 oktober 2009 - 10:24ActueelCloud & InfrastructuurThe Phone House
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Dell en The Phone House hebben een samenwerkingsverband gesloten voor de verkoop van Dell-netbooks en –notebooks. De eerste producten in de schappen bij de telecomretailer zijn de Dell Inspiron Mini 10 en de Dell Inspiron Mini 11z, die medio november op de Nederlandse markt komt met Microsoft Windows 7.

Dell en The Phone House hebben een samenwerkingsverband gesloten voor de verkoop van Dell-netbooks en -notebooks. De eerste producten in de schappen bij de telecomretailer zijn de Dell Inspiron Mini 10 en de Dell Inspiron Mini 11z, die medio november op de Nederlandse markt komt met Microsoft Windows 7. Deze netbook vertegenwoordigt de nieuwste ultralichte en draagbare notebooks voor de online generatie.

The Phone House zal de Dell Inspiron netbooks in haar tweehonderd Nederlandse vestigingen beschikbaar hebben in combinatie met diverse abonnementen of los. Daarnaast kunnen mensen de netbooks via www.phonehouse.nl bestellen. De Nederlandse samenwerking vloeit voort uit een succesvolle partnership met The Carphone Warehouse in meerdere Europese landen, waarvan The Phone House onderdeel is. The Carphone Warehouse is de grootste onafhankelijke retailketen voor mobiele communicatie in Europa met ruim 2.600 winkels in negen Europese landen en nog eens 1.100 winkels in de Verenigde Staten in samenwerking met BestBuy.

Voor Dell toont de overeenkomst aan dat het serieus werk maakt van haar ambities om, naast haar built-to-order strategie, indirecte verkoopkanalen in te zetten bij de verkoop van haar producten en diensten aan consumenten. Daarnaast vormt het een bewijs van de huidige trend dat mobiele communicatie via telefoons en via zeer draagbare toestellen als netbooks aan het samensmelten is. De telecomvakhandel is immers niet langer exclusief een plaats waar mobiele telefoons in combinatie met abonnementen verkocht worden, maar een plek waar alles te verkrijgen is op het gebied van mobiliteit.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    AWS brengt soevereine local zones naar Nederland en België

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: IBM stimuleert soevereine software, bijna weer een ‘Solarwinds’-ramp (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Slimme multi-cloud-aanpak: weg uit de chaos van meerdere clouds

    Cloud & Infrastructuur

    Rechter beslist voor Chinees Nieuwjaar over Nexperia

    Cloud & Infrastructuur

    Your.Cloud nu ook in België

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: NorthC stampt zesde datacenter uit Geneefse grond, Veeam zet in op immutable backup (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs