Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Distributie Constellar Hub komt in handen van MSB

04 december 1997 - 23:00AchtergrondCloud & Infrastructuur
Joost Mulder
Joost Mulder

Management Software Benelux (MSB) is door Constellar Corporation aangesteld als Benelux-distributeur van Constellar Hub, een hulpmiddel voor gegevensextractie en gegevensmigratie dat is gebaseerd op het Oracle7 rdbms. 

Constellar Corporation is de nieuwe naam voor de SQL Group. Deze softwaremaker – in 1988 als consultancybedrijf begonnen – verplaatste zijn hoofdkantoor enige tijd geleden naar Redwood Shores, Californië. De ruim dertig medewerkers tellende ontwikkelafdeling van Constellar blijft voorlopig in Londen werken.
De verhuizing van het door oprichter en CEO Brian Donnelly geleide Constellar naar Silicon Valley heeft alles te maken met het streven om, na een aantal risicokapitaal-injecties, het bedrijf naar de Nasdaq-beurs te brengen. De waarde van Constellar, dat dit fiscale jaar een omzet van 12 miljoen dollar denkt te gaan realiseren, wordt op dit moment geschat op ergens tussen de 30 en 40 miljoen dollar.
Voor het ambitieuze Management Software Benelux betekent de distributie-overeenkomst met Constellar een spectaculaire uitbreiding van de portefeuille aan producten en diensten, waaronder bestaande overeenkomsten met Forte, Wincap en Micro Focus. Dascom, Soft-Switch en Software Artistry.

Hub

Zoals het woord ‘hub’ (letterlijk: naaf) in de bedrijfsnaam al aangeeft, is Constellar Hub gebaseerd op het idee dat koppelingen tussen verschillende applicaties het beste centraal kunnen worden gecreëerd en beheerd. In de terminologie die Constellar hanteert, heet elke koppeling tussen een bronsysteem en een doelsysteem een ‘spoke’ (letterlijk: spaak) genoemd. De hub is ook de plaats waar de feitelijke transformaties plaatsvinden en werkzaamheden zoals gegevensvalidatie en ontdubbeling van data-records worden uitgevoerd. Constellar mikt met dit product niet alleen op organisaties die hun bestaande mainframe-applicaties, client/server-systemen en PC-applicaties onderling willen koppelen, maar ook op de ontluikende markt voor data warehousing. Hier vormen vervuilde gegevensbestanden en ontoegankelijkheid van bestaande systemen de belangrijkste obstakels voor de daadwerkelijke realisatie van succesvolle data warehouses.
Constellar Hub is beschikbaar in een aantal Unix-versies en een versie voor Windows NT en is geschikt voor gebruik op symmetrische multi-processing (SMP) en massief parallelle (MPP) systemen. Naast het feit dat Constellar Hub gebaseerd is op Oracle7, heeft Constellar ook in andere opzichten profijt van zijn relatie met de database-leverancier. Zo is de helft van alle sales-leads van het honderd medewerkers sterke verkoopteam van Constellar afkomstig van Oracle. JM

Meer over

Netwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Marga Reuver nieuwe voorzitter Dutch Cloud Community

    Cloud & Infrastructuur

    Tweede Kamer maakt zich druk om verkoop Solvinity

    investeringen overname
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Rhadamanthys is ontmanteld, investeringen in Cleverbase en Picnic (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Gaia-X en de federatieve aanpak

    Cloud & Infrastructuur

    Nieuw datacenter Google in Winschoten geopend

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    EU komt met eenvoudiger digitale regels

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs