Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

VNU bouwt website over Internetworking Event

17 april 1997 - 22:00AchtergrondCloud & Infrastructuur
Wim Amerongen
Wim Amerongen

Business Publications Amsterdam (VNU BPA) heeft een website gebouwd over het Internetworking Event dat in de RAI wordt georganiseerd van dinsdag 22 tot en met donderdag 24 april.

De site bevat onder andere een overzicht van de tweehonderd bedrijven die aan het evenement deelnemen.
Verder geeft de site een overzicht van de geëxposeerde producten en diensten. Via hyperlinks wordt de bezoeker doorverwezen naar bedrijven en hun producten. Gedurende de beursdagen publiceert VNU BPA een online beurskrant met de laatste beursnieuwtjes. De website bevat ook overzichten van artikelen uit de BPA-uitgaven: Computable, Network News en Telecommagazine; te vinden op http://internetworking.bpa.nl
In de afgelopen jaren is Internetworking event uitgegroeid van een beurs voor netwerkspecialisten tot een evenement voor een veel bredere doelgroep. Het publiek wordt tijdens het evenement betrokken bij diverse discussies. Onder de titel ‘The competitors together’ discussiëren bedrijven als 3Com, Apple, Cisco Systems, Digital, Microsoft, Novell en Simac over belangrijke trends in de netwerkwereld.

Internet dood?

Het op woensdagochtend te houden seminar gaat in op de vraag of Internet dood is. De stelling die ter discussie staat luidt: De IT-industrie gaat zo snel, dat het steeds moeilijker wordt om strategische beslissingen te nemen en verantwoorde investeringen te doen.
Op donderdag is er een seminar met als thema ‘de zoektocht van de software’. Spreker is onder andere Bert Mulder, adviseur nieuwe media van de Tweede Kamer. Tijdens het seminar komt onder andere de stelling aan de orde dat de netwerkcomputer de kosten per werkplek met 7000 dollar per jaar kan terugbrengen. Tegenstanders stellen dat dit een sprookje is met een slechte afloop. In ieder geval heeft het management met het onderwerp ‘beheerskosten’ meer dan genoeg te maken.
Verder wordt op het seminar de vraag behandeld waar software nu eigenlijk thuishoort; verstopt in het netwerk of op de harde schijf?

Meer over

Netwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    big tech
    ActueelOverheid

    Na ingreep Microsoft bij ICC: kabinet waarschuwt voor afhankelijkheid Amerikaanse tech

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs