Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Gebruik e-mail groeit in Amerika explosief

30 januari 1997 - 23:00AchtergrondCloud & Infrastructuur
Correspondent
Correspondent

Het gebruik van e-mail neemt met sprongen toe. Dit geldt met name in de particuliere sector. Miljoenen mensen zenden dagelijks e-mail-berichten. Ze gebruiken het op hun werk, op school en thuis. Ongeveer 15 procent van alle Amerikanen verstuurt e-mail-boodschappen.

Dit blijkt uit een recent rapport van Forrester Research. Elektronische post is de meest populaire toepassing die Internet biedt. "Het is gemakkelijk te gebruiken en 24 uur per dag open. Met e-mail kunnen mensen foto’s zenden, geluidsbestanden en andere informatie over het Internet. Dit alles gebeurt snel en goedkoop."
Volgens Forrester had in 1992 ongeveer 2 procent van de Amerikaanse bevolking toegang tot e-mail. Nu is het gebruik dus al tot 15 procent gestegen, terwijl binnen vijf jaar 50 procent van de Amerikaanse bevolking zal meedoen. Forrester voorziet een aanhoudende groei. Omstreeks 2001 zullen 135 miljoen Amerikanen via e-mail communiceren. Vooral in de leeftijdsgroep van 18 tot 24 jaar zal dit de normaalste zaak van de wereld worden. Over vier jaar zullen bijna 10 miljoen jonge volwassenen in die leeftijdsgroep ‘online’ zijn.

Groei PC’s thuis

"De groei zal worden aangezwengeld door de stijging van de penetratiegraad van PC’s thuis en de groei van de Internet-toegang in het bedrijfsleven. Bovendien zien we de opkomst van allerlei persoonlijke informatiediensten die rekening houden met iemands individuele behoeften en wensen", aldus Forrester-analist Kate Delhagen.
Nieuws toegesneden op het profiel van de gebruiker wordt in de vorm van e-mail-berichten verspreid. Een andere bijdrage tot de groei van e-mail als het communicatiemiddel wordt geleverd door ’tools’ die het gewone publiek in staat stellen ‘graphics’ en ‘attachments’ te combineren.
Naarmate meer mensen e-mail gaan gebruiken, raken de elektronische postbussen voller. Sommigen zullen overspoeld worden door de berichtenstroom. Dit gaat steeds meer hoofdpijn veroorzaken. Software-ondernemingen zullen deze uitdaging graag oppakken en allerlei foefjes uitvinden om orde te brengen in de stapels e-mail-berichten. De nieuwe Netscape Communicator biedt bijvoorbeeld al tal van mogelijkheden om chaos in de elektronische postbus te voorkomen.
"Het elektronische vakje met de binnenkomende post is aan een grondige revisie toe. Consumenten zullen als ze toegang tot hun e-mail krijgen, een ordentelijke verzameling boodschappen willen ontvangen, gerangschikt naar onderwerp. Alleen dan zal e-mail andere vormen van communicatie kunnen inhalen."

Meer over

Netwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs