Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Appromoters

10 mei 2016 - 08:323 minuten leestijdAwards NieuwsCloud & InfrastructuurAppromotersComputable
Graham Bolton
Graham Bolton

Van alle mobiele apps die worden gelanceerd in app-stores blijkt 80 procent niet succesvol. Appromoters ontwikkelde met behulp van slimme algoritmes een marketingformule om van een app een gegarandeerd succes te maken. Het bedrijf heeft zich in rap tempo ontwikkeld tot volwassen bedrijf. Voor 2016 wordt al een omzet verwacht van vijftien miljoen euro en is er onlangs een tweede vestiging in Amerika geopend.

Het team van Appromoters bestaat uit zestien professionals met ieder zijn/haar eigen achtergrond, expertise en marktervaring. De komende tijd gaat het bedrijf onder andere aan de slag met Keesing, de puzzelgame-afdeling van Telegraaf Media Groep en AdBlock Plus de grootste ad blocker van de wereld. Daarnaast zal het bedrijf de marketing van nieuwe apps van verschillende Nederlandse start-ups op zich nemen en bij succes naar Amerika brengen om ze daarmee definitief en wereldwijd op de kaart te zetten.

Juryoordeel

De pitch van Appromoters was duidelijk en enthousiast, en de ambities helder. De start-upwereld is goed voorzien van geld, en men weet dat de ‘traction’ van een app of dienst – het aantal gebruikers van een app, en daarvan het aantal dat duidelijk actief met de app is en blijft – één van de belangrijkste succesfactoren is. Appromoters nestelt zich in die arena, verdient daarin een fatsoenlijke omzet en maakt goede kansen zodra ze hun verhaal waar weten te maken. De vragen van de juryleden van de Computable Awards 2016 in de categorie Nederlandse start-up van het jaar werden uitgebreid beantwoord, met een gezonde dosis overtuigingskracht.

Reactie Appromoters

Raoul Milhado, founder en president van Appromoters: ‘De presentatiedag voor de jury was voor mij kort maar zeer krachtig. Ik ben zelf altijd erg kritisch op ‘ondernemend Nederland’ en dat komt voornamelijk door het feit dat sinds wij een kantoor in de Verenigde Staten hebben geopend, ik veel meer inspiratie haal uit de mede-ondernemers van daar, dan de gemiddelde Nederlandse ondernemer die toch vaak wat kleiner denkt, kritischer is en minder bezig is met revolutionaire concepten. In de VS heb je dat een stuk sterker en zijn mensen erg opportunistisch. Echter merkte ik op de pitchdag dat er ontzettend veel talent aanwezig was en dat de ondernemers die er waren geweldige bedrijven aan het neerzetten zijn! Dit geeft mij als kritische ondernemer moed en mijn verwachting is dat we de komende jaren de start-ups in Nederland, wereldwijd op de kaart kunnen gaan zetten met de juiste mix van kennis, technologie drive en financiering. Wij zijn zelf hard aan de weg aan het timmeren en we hebben met ons bedrijf maar één doel; het nummer één mobiele app-bedrijf van de wereld worden. Het is fantastisch om bij de laatste tien beste start-ups van Nederland te horen en natuurlijk zou het helemaal geweldig zijn als we zouden winnen!’

Meer over

Apps

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Infosistema

    bizSupply: contractintelligentie die in dagen levert wat CLM-system maanden kost
    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Pijl naar rechts icoon

    E-Mergo BV

    Van dashboards naar datagedreven alerts met Power Platform (E-Mergo en Lavans)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Datacenter-bedrijf Goodman eist MW-aansluiting van TenneT

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp bundelt Europese it-activiteiten in divisie Sharp DX

    Cloud & Infrastructuur

    NorthC Datacenters: regionale slagkracht met Europese reikwijdte

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Record bij AMS-IX, digitale zorg loopt vast (en meer) 

    cloudsoevereiniteit EU
    Cloud & Infrastructuur

    Europese Commissie besteedt soevereine cloud aan

    Innovatie & Transformatie

    Nl-tech geeft acte de présence op Hannover Messe 2026

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs