Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Updaten Oracle-legacy bezorgt Eneco nominatie

19 mei 2016 - 04:29Awards NieuwsData & AIComputableEnecoOutSystemsTransfer Solutions
Reza Sarshar
Reza Sarshar

Hoe kun je je klant binden? Door vanuit paradigma van je klant naar je product of dienst te kijken. Inleven in je klant maakt je duidelijk wat van je verwacht wordt. Om aan de behoefte van je klant te kunnen voldoen moet je wendbaar zijn. Je dient je dienst en product regelmatig te vernieuwen of te innoveren. Maar hoe kun je wendbaar zijn als je legacy in huis hebt? En hoe haal je dat weg als de legacy in een van core-processen zit?

Eneco heeft laten zien dat dit noodzakelijk en ook mogelijk is. De samenwerking tussen Eneco, Transfer Solutions en OutSystems is een mooi voorbeeld van een succesvol ict-project. Kennis van Transfer Solutions en het product van OutSystems als landingsbaan hebben Eneco geholpen om de legacy om te bouwen en de dienstverlening op een modulaire wijze te bouwen. Eneco kan door het product van OutSystems en de nieuwe architectuur van Transfer Solutions eerder met de vraag en behoefte vanuit de markt en klanten meebewegen. Dit laat zien dat je ook de beweging van een olietanker wendbaar kunt maken.

Juryoordeel

De jury van de Computable Awards 2016 had grote waardering voor de complexiteit en de risico’s van dit traject. Ook werden tijdens het juryberaad op 22 april 2016 veel punten toegekend voor de toegevoegde waarde die dit project heeft opgeleverd voor Eneco. Met uiteindelijk een gemiddelde van een 8,2 is dit project terecht genomineerd in de categorie ICT-project van het jaar in het grootbedrijf.

Meer over

LegacySoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelCarrière

    Kort: Ernst-Jan Stigter directeur Sopra Steria Nederland, nepmails namens de NCSC (en meer)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs