Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Belgische Conxion pakt Nederlandse e-waste aan

13 juni 2022 - 08:21ActueelInnovatie & Transformatie
William Visterin
William Visterin

Het Belgische it-bedrijf Conxion krijgt ook een vestiging in Nederland. Maar terwijl Conxion in België eerder een klassieke dienstverlener is, wordt de invulling van Conxion in Nederland anders. De focus daar ligt op duurzaamheid.

De vestiging van Conxion in Nederland wil er de hoeveelheid e-waste verminderen. Het zal in eerste instantie focus leggen op circulaire it, waarbij bijvoorbeeld hardware op een verantwoorde manier een tweede leven krijgt. Bedrijven worden dan begeleid in bewuster omgaan met de aankoop en het gebruik van ict-materiaal.

In België is Conxion een dienstverlener rond infrastructuur, softwareapplicaties, security, cloud-infrastructuur, connectiviteit & mobiliteit, printing en managed services met partnerships met Microsoft, HP, HPE, SentinelOne en Cisco. In 2021 werd Conxion verkozen tot Microsoft Partner of the Year voor België.

Goesting

Voor de oprichting van deze firma in Nederland slaan Nederlandse vennoten Wouter den Ouden en Dylan Morauw de handen ineen met Chris Debyser, oprichter en eigenaar van Conxion België. Zowel Den Ouden als Morauw hebben naar eigen zeggen jarenlange expertise in circulaire it en het aanbieden van hardware. Tegelijk werden de twee vestigingen ook samen. Klanten die naast hun toestellen ook licenties of software willen afnemen of hulp willen bij complexere vraagstukken, kunnen rekenen op de ruim honderd Belgische Conxion -medewerkers.

‘Al vanaf onze eerste gesprekken voelden we meteen dezelfde mindset rond het belang van duurzaamheid’, vertelt Debyser. Den Ouden vult aan: ‘De Belgische term ‘goesting’, die zo kenmerkend is voor Conxion, was nieuw voor ons maar kon de lading niet beter dekken. De zin voor ondernemen en innoveren, die hebben we gemeenschappelijk.’

Meer over

DienstenLicenties

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    TU Delft en Argaleo ontwikkelen evacuatietool voor Zeeland

    Data & AI

    IFS leidt dans om industriële ai: ‘De volgende revolutie is robotica’

    innovatie
    Innovatie & Transformatie

    66 miljoen voor innovatie met ai

    zorg ai
    Data & AI

    Kort: Zorg-ict beweegt van capex naar opex, Nederlandse ai-startups halen geld op, Franse llmaas (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Extra geld voor Nederlandse ruimtevaart

    Cloud & Infrastructuur

    Private 5G groeit uit tot ruggengraat van industriële digitalisering

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs