Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Software & Development » Business Applications » Enterprise Software

Exact brengt partners onder in App Center

Exact
31 oktober 2012 - 08:55ActueelEnterprise SoftwareExact
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Exact heeft op Exact Live '12 het Exact App Center aangekondigd. Dit is een centrale plaats voor softwareoplossingen die koppelen met de productlijnen van Exact. Het App Center biedt softwarepartners van Exact aanvullende mogelijkheden om applicaties in de markt te zetten.

Het Exact App Center biedt een overzicht van specialistische oplossingen. Een voorbeeld is de volledige integratie van diverse webshops met Exact Online, waaronder Magento en Pangaea. Hierdoor wordt de bedrijfsvoering efficiënter omdat onder andere verkoop- en voorraadgegevens direct worden verwerkt in de administratie.

Meer waarde

'Door aanvullende software te koppelen aan onze oplossingen, creëren we voor gebruikers een efficiënte oplossing die ondersteuning biedt voor de meest uiteenlopende processen', zegt Erik van der Meijden, ceo van Exact. 'De combinatie van specialistische kennis en software van onze softwarepartners met onze oplossingen, biedt klanten meer waarde binnen het domein waarin ze werkzaam zijn.'

De open standaarden van cloudoplossingen zorgen ervoor dat er zich omvangrijke ecosystemen ontwikkelen, waarbij oplossingen snel aan elkaar worden verbonden. Hierdoor ontstaan oplossingen die aansluiten bij de specifieke behoefte van een bedrijf. Om dit te ondersteunen, ontwikkelt Exact voor zijn cloudoplossingen een Rest-api (representational state transfer interface). Dit wordt een aanvulling op de bestaande xml- en csv-api en vereenvoudigt de verbindingsmogelijkheden van Exact Online, waardoor het voor andere partijen makkelijker wordt om te koppelen.

Aansluiten op bedrijfsproces

Van der Meijden: 'Softwarepartners profiteren met het App Center van de naamsbekendheid, marktpositie en marketing van Exact. We gaan een programma lanceren om de samenwerking met nieuwe en bestaande partners verder uit te breiden. De uiteindelijke doelstelling is dat we het mkb een one-stop-shop-ervaring bieden, waar iedere klant precies de oplossing kan samenstellen die aansluit op zijn of haar specifieke bedrijfsprocessen.'

Meer over

Apps

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Eén reactie op “Exact brengt partners onder in App Center”

    1. Henri Koppen schreef:
      31 oktober 2012 om 09:23

      Kijk, een goede stap van Exact. Bouw een platform waardoor je het product veel aantrekkelijker maakt doordat anderen beter kunnen koppelen en ook wat kunnen verdienen. Ik geloof daar wel in, zeker door open standaarden te gebruiken.

      Jammer dat het niet werkt op basis van zelfbediening. Zo wordt het meer een marketing ding dan dat het echt apps zijn zoals je deze tegenwoordig verwacht. Wellicht in de toekomst?
      Kan iemand al wat vertellen wat de ervaring tot nu toe is?

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Kort: Quantum-kunststukje van QuTech, Schiphol sluit megacontract met HeadFirst (en meer)

    Software & Development

    Resultaten Ctac blijven weer achter

    Enterprise Software

    Ai-gestuurde soft­wa­re­ont­wik­ke­ling verlost bedrijven van handboeien van saas-soft­wa­re­li­cen­ties

    Enterprise Software

    Nieuwe Baan-generatie geeft met Rappit bedrijven grip op ai-gedreven softwareontwikkeling

    Enterprise Software

    Kort: Project Enki bouwt ai-datacenters op zee, netwerken binnen drie jaar aan limiet (en meer)

    Enterprise Software

    Kort: Luchtalarm maakt digitale doorstart, it-beslisser verkiest controle boven cloudgemak (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs