Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Microsoft eert zeven Nederlandse partners

Award
12 juni 2013 - 10:11ActueelCloud & InfrastructuurAssistance SoftwareBrain ForceCRM PartnersHSOMicrosoftSogetiSparkedWinvision
Rik Sanders
Rik Sanders

Microsoft heeft in zijn jaarlijkse prijzenregen zeven Nederlandse partners beloond met een nominatie of een hoofdprijs. Het betreft de Award-winnaars Sogeti Nederland en de Nederlandse vestiging van Brain Force en de genomineerden HSO, CRM Partners, Winvision, Assistance Software en Sparked. In totaal waren er drieduizend inzendingen uit ruim honderd landen. Prijzen werden uitgereikt in 44 categorieën.

De finalisten en winnaars werden geselecteerd uit nominaties op basis van hun toewijding aan klanten, de impact van hun oplossingen en het gebruik van Microsoft-technologieën. In juli worden alle winnaars en finalisten in het zonnetje gezet op de Microsoft Worldwide Partner Conference 2013.

HSO

Volgens Hans Broer, marketing manager HSO, is een score van zeven in de prijzen vallende Nederlandse Microsoft-partners een mooie score. Het bedrijf uit Veenendaal kreeg de nominatie in de categorie ‘Microsoft Dynamics Industry’, vanwege zijn als ’s werelds beste bestempelde erp-oplossing voor groothandel- en detailhandelsbedrijven. De uiteindelijk winnaar werd het Amerikaanse mcaConnect. ‘Twee jaar geleden wonnen wij de award. En nu weer finalist; het geeft toch aan dat we goed bezig zijn.’

In de afgelopen tien jaar heeft HSO zo’n vijftig groothandel- en detailhandelsbedrijven geautomatiseerd met Microsoft Dynamics AX, een van de zakelijke softwareplatforms van Microsoft voor oplossingen op het gebied van enterprise resource planning. Tot de klantenkring van HSO horen bedrijven als Intratuin, elektronicaketen Expert en bouwgroothandel Jongeneel.

Andere winnaars en genomineerden

De Nederlandse vestiging van Brain Force, eveneens uit Veenendaal, sleepte de ‘Microsoft 2013 Country Partner of the Year Award’ in de wacht. Het hoofdkantoor van deze infrastructuurdienstverlener staat overigens in Wenen. In thuisland Oostenrijk won Sharepoint-specialist Icomedias de landenprijs.

Ook de Nederlandse vestiging van Sogeti ging er met een hoofdprijs vandoor, namelijk die van de categorie ‘Application Lifecycle Management’.

Naast HSO waren er nog genomineerden uit Nederland in de categorieën ‘Customer Relationship Management’ (CRM Partners), ‘Innovative Technology for Good Citizenship’ (Winvision), ‘Midmarket Solution Provider’ (Assistance Software) en ‘Windows 8 App Developer’ (Sparked).

Meer over

Apps

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs