Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Award

Microsoft eert zeven Nederlandse partners

12 juni 2013 - 10:11ActueelCloud & InfrastructuurAssistance SoftwareBrain ForceCRM PartnersHSOMicrosoftSogetiSparkedWinvision
Rik Sanders
Rik Sanders

Microsoft heeft in zijn jaarlijkse prijzenregen zeven Nederlandse partners beloond met een nominatie of een hoofdprijs. Het betreft de Award-winnaars Sogeti Nederland en de Nederlandse vestiging van Brain Force en de genomineerden HSO, CRM Partners, Winvision, Assistance Software en Sparked. In totaal waren er drieduizend inzendingen uit ruim honderd landen. Prijzen werden uitgereikt in 44 categorieën.

De finalisten en winnaars werden geselecteerd uit nominaties op basis van hun toewijding aan klanten, de impact van hun oplossingen en het gebruik van Microsoft-technologieën. In juli worden alle winnaars en finalisten in het zonnetje gezet op de Microsoft Worldwide Partner Conference 2013.

HSO

Volgens Hans Broer, marketing manager HSO, is een score van zeven in de prijzen vallende Nederlandse Microsoft-partners een mooie score. Het bedrijf uit Veenendaal kreeg de nominatie in de categorie ‘Microsoft Dynamics Industry’, vanwege zijn als ’s werelds beste bestempelde erp-oplossing voor groothandel- en detailhandelsbedrijven. De uiteindelijk winnaar werd het Amerikaanse mcaConnect. ‘Twee jaar geleden wonnen wij de award. En nu weer finalist; het geeft toch aan dat we goed bezig zijn.’

In de afgelopen tien jaar heeft HSO zo’n vijftig groothandel- en detailhandelsbedrijven geautomatiseerd met Microsoft Dynamics AX, een van de zakelijke softwareplatforms van Microsoft voor oplossingen op het gebied van enterprise resource planning. Tot de klantenkring van HSO horen bedrijven als Intratuin, elektronicaketen Expert en bouwgroothandel Jongeneel.

Andere winnaars en genomineerden

De Nederlandse vestiging van Brain Force, eveneens uit Veenendaal, sleepte de ‘Microsoft 2013 Country Partner of the Year Award’ in de wacht. Het hoofdkantoor van deze infrastructuurdienstverlener staat overigens in Wenen. In thuisland Oostenrijk won Sharepoint-specialist Icomedias de landenprijs.

Ook de Nederlandse vestiging van Sogeti ging er met een hoofdprijs vandoor, namelijk die van de categorie ‘Application Lifecycle Management’.

Naast HSO waren er nog genomineerden uit Nederland in de categorieën ‘Customer Relationship Management’ (CRM Partners), ‘Innovative Technology for Good Citizenship’ (Winvision), ‘Midmarket Solution Provider’ (Assistance Software) en ‘Windows 8 App Developer’ (Sparked).

Meer over

Apps

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs