Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Interactive Intelligence richt CIC van UMG in

31 augustus 2012 - 09:36ActueelCloud & InfrastructuurInteractive Intelligence
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Financieel dienstverlener Unirobe Meeùs Groep (UMG) heeft het bestaande telefoniesysteem in de gehele organisatie vervangen door het Customer Interaction Center (CIC) van softwareleverancier Interactive Intelligence. Deze invoering levert UMG niet alleen een kostenbesparing op maar de collega's hebben nu ook inzicht in elkaars bereikbaarheid. Bovendien ondersteunt CIC het werken vanaf huis en andere externe locaties. Het softwareplatform CIC wordt gebruikt op totaal 35 kantoorlocaties van UMG door alle vijftienhonderd medewerkers.

In oktober 2010 heeft UMG besloten om CIC te installeren op de afdeling klantenservice en in april 2011 viel de beslissing om hetzelfde platform ook uit te rollen in de gehele kantoororganisatie. Het gebruikersgemak en het eenvoudige centrale beheer zijn daarbij doorslaggevende factoren. CIC biedt de mogelijkheid om naar behoefte uit te breiden qua functionaliteit en aantallen gebruikers.

Kostenbesparing

De overstap naar CIC en daarmee ook naar volledige VoIP, levert ook een kostenbesparing op. Het beheer is eenvoudiger en er zijn geen kosten meer voor onderling bellen tussen vestigingen. Bovendien is een volledige integratie gerealiseerd tussen CIC en de mobiele provider, waardoor alle gesprekken tussen vaste en eigen mobiele nummers binnen de bestaande bundels vallen. Naast gesprekken worden ook de e-mails gerouteerd via CIC. Naar de mogelijkheid om ook social media hieraan toe te voegen wordt nog gekeken.

In ongeveer een jaar tijd is vestiging na vestiging aangesloten op het CIC-systeem. Om niet geheel afhankelijk te zijn van het ip-netwerk, heeft UMG een volledige uitwijkmogelijkheid waarbij in geval van calamiteiten vanuit zes vestigingen kan worden teruggevallen op het isdn30-netwerk.

Crm-systeem Vizier

Tot nog toe zijn gebruikers volgens UMG tevreden met de nieuwe vorm van telefonie, met name ook over het presence management waardoor goed zichtbaar is welke collega's bereikbaar zijn. Door de integratie met het crm-systeem Vizier is bij gesprekken eventuele relevante informatie direct beschikbaar.

Ook van buiten de vestigingen kan worden ingelogd op CIC, bijvoorbeeld door thuiswerkers en adviseurs onderweg. Een groeiend aantal medewerkers maakt gebruik van deze mogelijkheid. UMG is naar eigen zeggen dan ook helemaal klaar voor het nieuwe werken.

Meer over

NetwerkenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Ai-wedloop Big Tech centraal bij kwar­taal­cij­fers

    Cloud & Infrastructuur

    Datacenter in Vijfhuizen kan 9 jaar wachten op stroom

    Cloud & Infrastructuur

    Cloudsector voelt zich gepasseerd bij keuze voor StackIT [update]

    Overheid

    Kamer zet kabinet onder druk om DigiD‑contract alsnog te torpederen

    Cloud & Infrastructuur

    Space datacenters blijven voorlopig sciencefiction

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Zakelijk dipje deert KPN niet, burgerpetitie om DigiD (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs