Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

SpectraIP breidt uit naar private corridor

20 januari 2018Cloud & Infrastructure

Sneek, 19 januari 2018 – SpectraIP, een snelgroeiend hostingbedrijf uit Sneek is in december 2017 uitgebreid naar een eigen private corridor om voldoende uitbreidingsmogelijkheden beschikbaar te hebben. De servers van SpectraIP zijn in de decembermaand verhuist naar de nieuwe omgeving in hetzelfde datacenter in Wormer, nabij Amsterdam.

Sinds de overstap naar de nieuwe server locatie van SpectraIP in mei 2016, is SpectraIP hard gegroeid. Deze groei heeft gezorgd voor een uitbreiding naar een private corridor: twee rijen server racks welke uitsluitend door SpectraIP in gebruik zijn.

Hoogwaardige Supermicro servers

SpectraIP maakt gebruik van hoogwaardige Supermicro servers en stelt deze ter verhuur beschikbaar als dedicated servers. Mede doordat SpectraIP gebruik maakt van de nieuwste generatie server hardware, maar ook een krachtig netwerk en een beschikbaarheidsgarantie van 99,9% per maand hanteert is SpectraIP een erg aantrekkelijke partij om servers bij te huren. Met de huidige tarieven zijn dure investeringen in dedicated servers verleden tijd.

Uitbreiding netwerkcapaciteit

De vraag naar meer bandbreedte groeit elke dag. Volgens SpectraIP is het belangrijk mee te groeien met de vraag naar extra bandbreedte. De complete backbone van het netwerk waar SpectraIP gebruik van maakt heeft een netwerkcapaciteit van meer dan 400 Gbit/s. Door de diversiteit aan upstream providers, zoals Cogent, Level 3, maar ook het knooppunt in AMS-IX is de wereldwijde connectiviteit hoogwaardig uitgerust.

Over SpectraIP

Hosting kwalitatief, betaalbaar en simpel maken. Dát is onze missie en dit is waar wij elke dag opnieuw voor gaan.

Bij SpectraIP kan je rekenen op de beste support, een grote voorraad van technische kennis en ondernemerschap. Wij zorgen er niet alleen voor dat ondernemen makkelijker en leuker wordt, maar ook dat je klanten genieten van je online bereikbaarheid.

Bij ons kan je terecht voor webhosting, reseller hosting, complete servers of zelfs ruimte voor je eigen apparatuur in ons datacenter. Zo staan al je diensten onder één dak.

We staan altijd voor je klaar, wanneer je ons nodig hebt. Daarom zijn we elke dag geopend, zelfs in het weekend. Hierdoor is de reactietijd zo laag mogelijk: je bent snel van een antwoord op je vraag voorzien.

E-mail: sales@spectraip.net
Website: www.spectraip.net

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Oorlog begint niet met een schot, maar...

    Het is maandagochtend. Containers verlaten de Rotterdamse haven niet meer, een deel van het betalingsverkeer ligt stil en meerdere ziekenhuizen schakelen over op noodprocedures. Er zijn geen explosies, geen tanks...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Oorlog begint niet met een schot, maar met een storing

    Cloud & Infrastructure

    QuiX Quantum-mijlpaal bij fotonische quantum computing

    Cloud & Infrastructure

    ASML schroeft productie chipmachines maximaal op

    Security & Risk

    Kort: Camping-datalek treft kampeerders, datacenter Microsoft goed voor 1 procent NL-stroomverbruik (en meer)

    Cloud & Infrastructure

    Solvinity haalt bakzeil bij Rotterdamse rechter

    Cloud & Infrastructure

    IBM-topman trekt boetekleed aan: niet snel genoeg aangepast

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs