Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

KPN Security maakt eerste sprekers NLSecure[ID] bekend

16 december 20203 minuten leestijdSecurity & Awareness

Kennisdeling is cruciaal om de digitale weerbaarheid van Nederland te vergroten. Daarom organiseert KPN Security van 26 tot en met 28 januari voor de tweede keer NLSecure[ID], hét event voor de Nederlandse securitycommunity. In verband met de coronamaatregelen vindt NLSecure[ID] volledig online plaats.

Toonaangevende sprekers 

Ook tijdens deze editie delen verschillende topsprekers hun kennis en expertise met het publiek. KPN Security maakt nu de eerste namen bekend:

  • Privacy- en securitydeskundige Brenno de Winter spreekt over de CoronaMelder-app. De voormalig onderzoeksjournalist adviseert de overheid over informatiebeveiliging en privacybescherming bij de ontwikkeling van deze app. 
  • Journalist en auteur Daniël Verlaan bracht onlangs zijn boek Ik weet je wachtwoord uit. In dit boek staan waargebeurde verhalen over de duistere kant van het internet. Verlaan wil mensen niet paranoïde maken, maar wel minder naïef. 
  • Sinds 2014 staat Hans de Vries aan het hoofd van het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC). Deze publiek-private organisatie heeft als doel de weerbaarheid van de Nederlandse samenleving in het digitale domein te vergroten. 
  • Securityexpert Ronald Prins behoeft eigenlijk geen uitleg. Hij is medeoprichter van Fox-IT en werkte tot voor kort bij de toetsingscommissie van de AIVD en MIVD. In oktober richtte Prins een nieuw securitybedrijf op: Hunt & Hackett. 
  • Als ethisch hacker en securityexpert bij Fox-IT test Sanne Maasakkers netwerken en applicaties op kwetsbaarheden. Mediaoptredens schuwt ze niet. Zo dook Maasakkers samen met NOS Stories in de code van de app TikTok. 
  • Binnen de politie is Floor Jansen een expert op het gebied van jeugd en cybercrime. Ook is ze oprichter van Hack_Right, een alternatieve straf voor jonge hackers, en initiatiefnemer van de nationale anti-DDoS-coalitie NoMoreDDoS. 

Combinatie van live en on demand

Het programma bestaat uit twintig sessies, verspreid over drie middagen. Vanuit een speciaal ingerichte studio verzorgt KPN Security elke dag een aantrekkelijke liveshow met onder meer twee spectaculaire live talks. Een ander belangrijk onderdeel van NLSecure[ID] is een uitgebreid on-demandprogramma dat uit meer dan 10 vooraf opgenomen sessies bestaat.

Van ethische hackers tot CISO’s: de sessies spreken een breed security-minded publiek aan. Sommige talks zijn gericht op een managementdoelgroep (Green Track), andere meer op een technische doelgroep (Black Track). De managementtalks zijn beschikbaar vanaf dinsdagavond 26 januari. De technische talks volgen op woensdagavond 27 januari.

Security: let’s talk about it! 

Het motto van NLSecure[ID] is ‘Security, let’s talk about it!’. Daarom zijn alle sessies te volgen via een speciaal ontwikkeld online platform dat interactie mogelijk maakt. Deelnemers kunnen hier ook terecht voor andere informatieve securitycontent en speelse elementen zoals securitygames. Daarnaast bevat het platform een Partnerplein en het KPN Experience-plein.

“Nederland staat voor enorme uitdagingen op het gebied van cybersecurity”, zegt Marcel van Oirschot, Executive Vice President bij KPN Security. “Het terugdringen van phishing, ransomware en andere vormen van cybercriminaliteit vergt een gezamenlijke inspanning. Het is cruciaal dat de Nederlandse securitycommunity ook in coronatijd kennis uitwisselt. Zeker nu we massaal thuiswerken en het aanvalsoppervlak groter wordt.”

Deelname is gratis 

KPN Security ziet het als een belangrijke service om heel Nederland te informeren over de laatste securityontwikkelingen. Daarom is het event voor iedereen gratis.

Aanmelden 

U kunt zich aanmelden via deze link. Het programma van NLSecure[ID] vindt u hier. Benieuwd naar de overige sprekers? Kijk dan regelmatig op The Digital Dutch eventpagina.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Plat4mation

    AI Native Value Chain at Philips Enterprise Informatics (Plat4mation en Philips Enterprise Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    NEXTlegal & Uniserver

    Soeverein notariaat en advocatuur op Nederlandse SaaS (NEXTlegal & Uniserver)
    Pijl naar rechts icoon

    Aces Direct

    Sven van Boxtel (Managing Director/CEO, Aces Direct)
    Pijl naar rechts icoon

    Aces Direct

    Aces Direct: circulaire IT met een menselijk gezicht
    Pijl naar rechts icoon

    TUDesc.com

    De levenscyclus van een onderwijszaal (TUDesc.com)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    shutterstock_2700835581 Summit Art Creations 16x9
    Security & Awareness

    NCSC: patch Fortinet-lek meteen

    Security & Awareness

    Aanval op ChipSoft heeft grote impact op zorg­in­stel­lin­gen

    Security & Awareness

    Ot-security: markt in kaart

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Twee datablunders Anthropic in één week, vernieuwde HP LaserJet‑lijn (en meer)

    Security & Awareness

    Hacktivisme draait steeds meer om psychologische ontwrichting

    Security & Awareness

    It komt van Mars, ot van Venus

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs