Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Nieuw: TenderTracer maakt overheidsaanbestedingen inzichtelijk voor MKB

12 juni 20233 minuten leestijdGovernance & Privacy

TenderTracer is de nieuwe online dienst voor het MKB. TenderTracer biedt online en per mail laagdrempelig slimme toegang tot de stroom aan overheidsaanbestedingen die dagelijks worden gepubliceerd. Voor veel MKB-ondernemingen is het lastig hun weg te vinden in de talloze nieuwe en lopende aanbestedingen. Daardoor missen ze veel kansen om mee te dingen naar interessante opdrachten van overheidsinstellingen.

24/7 overzicht van nieuwe aanbestedingen in de inbox en op het persoonlijke dashboard

“De meeste MKB-bedrijven hebben onvoldoende tijd en zin om uitvoerig naar aanbestedingen te speuren. Dat is jammer, want elke overheidsinstelling is verplicht om vanaf een drempelbedrag een aanbesteding uit te schrijven. In beginsel komt elke onderneming – klein of groot – in aanmerking mee te doen. Maar dan moet je wel weten of er wat bij zit.” Dat zegt Alex Couperus, met zijn bedrijf Grippr initiatiefnemer van TenderTracer. “Deelnemen aan aanbestedingen wordt als erg ingewikkeld gezien, waardoor in de praktijk alleen grote ondernemingen investeren in een aanbesteding. 

“TenderTracer helpt álle bedrijven hun weg te vinden in het oerwoud aan informatie om gericht te kunnen beslissen of een specifieke aanbesteding de tijd en moeite waard is.” 

Op het persoonlijke online dashboard TenderTracer.nl kunnen gebruikers 24/7 zien wat er aan aanbestedingen is geplaatst. Bovendien krijgen zij drie keer per week bericht over de nieuwste, voor hen relevante aanbestedingen. 

Kenmerken TenderTracer

  • 24/7 online beschikbaar
  • Uitgebreid zoeken mogelijk op basis van diverse criteria
  • Specifiek zoeken op basis van een voor iedere abonnee op basis van AI op maat gemaakte selectie
  • Geselecteerde aanbestedingen apart voor je neergezet
  • 3 keer per week overzicht van de recente selecties per e-mail
  • Concurrentieanalyse, wat hebben je concurrenten gewonnen?

“Indien gewenst, brengen wij het bedrijf in contact met adviseurs die kunnen helpen met het indienen van een aanbesteding”, zegt Couperus. “Maar dat is pure service; wij hebben daar geen zakelijk belang bij. Het gaat ons erom de gebruiker de tools te geven om zich te informeren. 

“Wij gaan TenderTracer verder uitrollen in Europa. Want dit probleem speelt in alle landen.”

De selectiecriteria die de gebruiker moet ingeven, zijn gebaseerd op de zogeheten CPV-codes (Common Procurement Vocabulary). CPV is een gemeenschappelijke woordenlijst van de EU, waarmee codes worden toegekend aan alle mogelijke soorten overheidsopdrachten voor diensten, leveringen en werken. Aanbestedende diensten moeten bij Europese aanbestedingen dit classificatiesysteem toepassen.

Bedrijven kunnen TenderTracer twee weken lang gratis uitproberen. Het abonnement kost daarna € 24,50 per maand. De dienst is maandelijks opzegbaar.

Kijk op www.tendertracer.nl voor meer informatie en voor het afsluiten van een proefabonnement.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    GPUGate cyberaanval
    ActueelGovernance & Privacy

    Chatcontrol EU voorlopig ‘on hold’

    soevereine cloud
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    ActueelData & AI

    Surf: gebruik Copilot kan, maar wees voorzichtig

    ActueelOverheid

    Grote kwetsbaarheid Rijk bij uitval ict-dienstverlening

    Ransomware data opslag
    AchtergrondSecurity & Awareness

    Ransomware in de zorg, hoe gaat Eurofins om met Nederlandse data?

    Jacob Spoelstra blazen vermoeiend
    ChannelGovernance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Even niet

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs