Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

SentinelOne erkend in 2022 Gartner Hype Cycle for Security Operations

19 augustus 2022Security & Awareness

SentinelOne is erkend in de 2022 Gartner Hype Cycle for Security Operations in drie strategische moderne cyberbeveiligingsdomeinen en opgenomen in de categorieën Identity Threat Detection and Response (ITDR), Extended Detection and Response (XDR) en Endpoint Detection and Response (EDR).

Daarnaast is SentinelOne erkend voor zijn cloudinfrastructuur entitlement management (CIEM) in het nieuwste rapport “Gartner Emerging Tech: CIEM Is Required for Cloud Security and IAM Providers to Compete”.

De 2022 Hype Cycle for Security Operations helpt “leiders op het gebied van beveiliging en risicobeheer strategieën te formuleren om effectieve respons en remediation te bieden”. SentinelOne is van mening dat de XDR-, EDR-, ITDR- en CIEM-categorieën samen de moderne beveiligingsstack vertegenwoordigen die nodig is om het veranderende dreigingslandschap te bestrijden.

“SentinelOne wordt de standaard in autonome threat-preventie, -detectie en -respons in elke hoek van de digitale onderneming”, zegt Raj Rajamani, Chief Product Officer, SentinelOne. “Wij denken dat het opnemen van SentinelOne in meerdere strategische en snelgroeiende categorieën benadrukt dat we snelle, schaalbare en kosteneffectieve cyberbeveiliging leveren.”

De overname van Attivo Networks door SentinelOne voegde uitgebreide identity-gerichte beveiliging toe aan het Singularity XDR-platform – inclusief Identity Threat Detection and Response, continue infrastructuurbeoordeling en cyber-deception – die elk identiteitsgevoelige risico’s verminderen.

Uit deze laatste Gartner-rapporten komen verschillende belangrijke aanbevelingen naar voren:

  • ITDR: Geef prioriteit aan het beveiligen van de identity-infrastructuur met tools om identity-aanvallen te monitoren, identity- en access-controles te beschermen, en te detecteren wanneer aanvallen plaatsvinden en snel herstel mogelijk te maken.
  • EDR: Selecteer EDR-tools die directe toegang bieden tot endpoints om snel op problemen te reageren.
  • XDR: Geef voorkeur aan beveiligingsproducten die API’s bieden voor het delen van informatie en waarmee geautomatiseerde acties kunnen plaatsvinden vanuit een XDR-oplossing.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Deze 10 initiatieven zijn het weerbaarst!

    Stekker
    ActueelOverheid

    Rijk trekt opnieuw stekker uit Dcypher

    ActueelCarrière

    Van ciso naar Europarlementariër: Anouk van Brug over de toekomst van cybersecurity

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Optics11 haalt miljoenen op voor beveiliging zeekabels

    ActueelCarrière

    Vlaams Parlement zoekt ciso

    stopbord met tekst: ransomware
    AchtergrondData & AI

    De kille cyberafpersing van LockBit in 6 stappen uitgelegd

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs