Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Stellar brengt nieuwe data recovery software

14 maart 2017Cloud & Infrastructuur

Stellar Data Recovery, mondiaal aanbieder van data recovery solutions, kondigt de nieuwe release V7 van haar vlaggenschip producten Stellar Data Recovery Home en Pro voor Windows bestandssystemen aan. Voor het eerst zijn deze programma's als freemium verkrijgbaar. Met deze editie kunnen gebruikers 1Gb aan verloren data gratis terughalen met gebruik van alle functionaliteiten.

Beide tools helpen consumenten en IT-professionals om verloren data terug te krijgen na bijvoorbeeld het abusievelijk verwijderen van bestanden, het formatteren van het systeem, corruptie van de harde schijf of een crash van het besturingssysteem.

Ook de gebruikersinterface is gestroomlijnd waardoor data recovery nog maar twee eenvoudige stappen van de gebruiker vergt. Zelfs onervaren consumenten kunnen nu gemakkelijk met de software overweg. Onder de motorkap is het programma uitgerust met een krachtiger scan algoritme dat 25% meer resultaten geeft dan de vorige versie.

“Het is Stellar’s missie om mensen zo snel mogelijk en tegen zo laag mogelijke kosten te helpen bij het terughalen van hun verloren data. De vernieuwde software stelt iedere gebruiker in staat om in twee heel eenvoudige stappen, zonder enige technische kennis, data terug te halen waar voorheen de hulp van een expert nodig was. Bovendien is 1Gb aan teruggehaalde data geheel gratis”, aldus Kees Jan Meerman, Managing Director van Stellar Data Recovery Europe.

Stellar® Data Recovery Home en Pro V7 voor Windows file systems haalt documenten, spreadsheets, presentaties, foto’s, muziek, video’s en honderden andere bestandstypen terug. Het scant het gehele opslagmedium of alleen een geselecteerde drive of map. Het programma kan gebruikt worden op alle opslagmedia zoals harde schijven, memory cards, USB drives en SSD’s. Het programma wordt geïnstalleerd op een PC met Windows 10, 8, Vista en XP besturingssysteem.

De software kan kosteloos gedownload worden van de website van Stellar Nederland waarbij één Gb aan data gratis gerecoverd kan worden.

De prijs voor de ongelimiteerde Home versie is € 69,-, voor de Pro versie is dat € 99,- inclusief BTW.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs