Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

AEX licht negatief bij lage omzetten

25 juli 2000 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Frits Njio
Frits Njio

Ondanks een gestegen Nasdaq gisteravond stond de AEX rond één uur licht in de min op 683,06 punten. De Midkap stond op 683,26 punten.

Onder de dalers waren bij relatief lage omzetten Philips en UPC met respectievelijk 0,35 procent eraf op 51,65 euro en 3,1 procent minder op 31,36 euro. Versatel voert na de Umts-afloop de dalerslijst aan met een min van 3,5 procent op 42,65 euro.
Baan krabbelt iets op tot 2,67, want overnamekandidaat Invensys heeft 75 procent van de aandelen verworven en neemt het dagelijks bestuur over. Tot 1 augustus is het bod van 2,85 euro per aandeel verlengd voor de laatste aandeelhouders.
Vanmorgen kwam World Online met zijn tweede kwartaalcijfers. De verliezen bleken te zijn opgelopen van 75,6 miljoen euro tot 103,7 miljoen euro. Ondanks de door WOL voorgenomen strategiewijziging verloor het aandeel 4,7 procent op 12,20 euro. Ook de kwartaalcijfers van Toolex vielen tegen doordat het meer componenten voor DVD dan CDR apparatuur verkocht. Het fonds zakte 7,3 procent tot 16,50 euro.
Er waren ook stijgers onder de ict-fondsen. Getronics dikte 2,6 procent aan op 17,95 euro. Endemol steeg na het nieuws dat overnemer Telefonica waarschijnlijk zijn ceo Juan Villelonga de laan uitstuurt. Asml profiteerde van de opgaande stemming op de Nasdaq en dikte 0,27 procent aan op 46,47 euro. KPNQwest trok ook weer 0,7 procent aan op 43,90 euro en Cap Gemini met 5 procent op 95 euro.
Verder heeft Internet-investeerder Newconomy Internet-aanbieder Wish overgenomen en 25 procent aandeel genomen in Diginotar, de digitale notaris. Het aandeel steeg 1 procent op 14,15 euro. Tie heeft laten weten dat het meer tijd nodig heeft om de boeken van het over te nemen AND Publishers te doorzoeken. De laatste moest 4,9 procent terug tot 1,75 euro, terwijl Tie onveranderd op 11,80 euro bleef. Ook de belangrijkste Europese markten moesten een lichte veer laten. De Frankfurtse Dax zakte 0,95 procent en de Londense Ftse daalde met 0,04 procent. De Parijse CAC40 echter kwam 0,23 procent in de plus.
 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Voorbereiding & verhuizing: zo implementeer je de hybride cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs