Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Lifeware Network Distributor of the year

07 november 2002 - 14:00ActueelInnovatie & TransformatieLifeware
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

De uitslag van de vijfde Nationale Channel Awards, die CRN op 6 november bekend maakte, is in een aantal categorieën bijzonder verrassend. Met name Lifeware, dat als beste Software Network Distributor uit de bus kwam, valt op.

Na zorgvuldige screening en filtering bleken 1377 geldige stemmen te zijn uitgebracht op de twaalf categorieën. In een aantal gevallen kwam de uitslag overeen met de verwachtingen van de redactie, zoals de eerste prijs voor Cisco als Network Vendor of the Year en Microsoft als beste Software Vendor of the Year. Gezien de vaak uiterst loyale resellers in het Apple-segment verraste de nominatie voor Outstanding Product of the Year ons ook niet echt. . MyCom won ook dit jaar in de categorie Retail. Verrassend was de onderscheiding voor 06 Software, als e-Reseller of the Year. HP en Tech Data gingen met twee prijzen naar huis en dat lijkt op het eerste gezicht ook te gelden voor Dupaco.
 
Toch moet hier uitdrukkelijk vermeld worden dat de prijs voor Bart van Rheenen een persoonsgebonden onderscheiding is en in zekere zin los staat van het bedrijf waarvoor hij werkt. Hij is, zogezegd, onze ’Man of the Year’.
 
Een speciaal onderdeel van de Channel Awards vormt ieder jaar de uitreiking van de ’Editor’s Choice’, de enige winnaar die geheel door de redactie wordt bepaald. Met ingang van dit jaar zal deze keuze steeds een onderscheiding zijn voor een persoon en niet voor een bedrijf. Naar onze mening zijn er nogal wat mensen in het kanaal die zich onderscheiden door een bijzondere visie of een aparte en succesvolle manier van zakendoen. De keus voor Van Rheenen was snel gemaakt: al jarenlang onderscheidt hij zich door eerder dan vele anderen niches te ontdekken en nieuwe producten en diensten succesvol op te pakken.
 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Java
    OpinieCarrière

    Java 30 jaar: legacy of alive?

    ActueelInnovatie & Transformatie

    In deze 10 projecten wordt het beste samengewerkt!

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse hightech-sector sluit Japanse deals

    OpinieCarrière

    Van reactief naar voorspellend: waarom scenario-management onmisbaar wordt

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Zo transformeren de 10 beste organisaties digitaal!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Vlaams minister-president Diependaele opende Cybersec Europe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs